Vārkavas novada informatīvais portāls
Vārda dienas 25.09.2016 01:31
Rodrigo, Rauls
Dienas teikums

Jaunai patiesībai nav nekā bīstamāka par veciem maldiem. /Gēte/

Aicinām piedalīties piektajā Stipro skrējienā!

2013. gadā 4. maijā norisināsies jau piektais Stipro skrējiens - sportisks izaicinājums un pasākums, kur var iemācīties pārvarēt sevi, izbaudīt kopības sajūtu trasē un godīgā cīņā pārspēt visus pārējos, arī konkurentus. Neierasts veids, kā visiem kopā atzīmēt Latvijas Neatkarības atjaunošanas gadadienu.

Šogad trases garums plānots 7 – 8 kilometri un tās konfigurācija tiks krasi mainīta. Paredzēts veidot izteiktu reljefu, kuru papildinās 33 gan dabīgi, gan mākslīgi veidoti šķēršļi. Pavisam citādāka būs laika kontroles sistēma.

Kā jau katru gadu, apbalvos stiprāko pašvaldību komandu Latvijā un tiks piešķirtas arī speciālbalvas.

Ikviens, kurš sekmīgi būs veicis trasi, saņems piemiņas suvenīru par piedalīšanos Stipro skrējienā. Šogad apbalvos košāko komandu, cienījamāko dalībnieku, skrējēju ar labāko tērpu, labāko frizūru u.c

Sīkāka informācija par pieteikšanos jaunajā mājas lapā www.stiproskrejiens.lv.

Tiekamies 4. maijā kinopilsētā Cinevilla, kur pulcējas Latvijas stiprākie ļaudis!

Par stipru Latviju!

Neliels video ieskats:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=coGK5YYD6p8


« Atgriezties pie rakstiemPēdējo reizi izmaiņas veiktas: 12.09.2016 16:04:54

Vārkavas novada pašvaldības dome
Izstrādāts SIA "DATATEKS", 2010
wheat

Kontaktinformācija
Tālrunis: 65329632, 28239646
E-pasts: dome@varkava.lv
Atbildīgais par mājas lapas saturu: Dagnija Dudarjonoka
Tālrunis: 20385972

Notikumu kalendārs
forward
forward
Veselā miesā vesels gars

PVO skolu vides pētījumā Veselības inspekcija 14 skolās apsekoja un izvērtēja: pelējuma un mitruma klātbūtni, CO2 koncentrāciju mācību telpās. Eksperti noteica iekštelpu CO2 koncentrāciju klašu telpās. Iekštelpu CO2 koncentrācija, kas pārsniedz 1000 ppm (daļiņas uz miljonu jeb daļiņu skaita attiecība pret tilpumu, kur šīs daļiņas atrodas), liecina par nepietiekamu telpu ventilāciju un arī par to, ka telpas platība nav pietiekama konkrētam skolēnu skaitam. Līdz ar to, jo lielāka CO2 koncentrācija telpu gaisā, jo lielāka nepieciešamība pēc pastiprinātas svaiga gaisa pieplūdes telpā.

19% klasēs no apsekotajām skolām CO2 koncentrācija ir lielāka par 1500 ppm, kas liecina par sliktu gaisa kvalitāti, vēdināšana ir steidzami nepieciešama, jo šāda CO2 koncentrācija ilgtermiņā ir veselībai kaitīga.

CO2 koncentrācija no 1000 līdz 1500 pmm bija 48% no klasēm, rādītājs liecina par pasliktinātu gaisa kvalitāti, ir nepieciešama papildus vēdināšana, jo nepietiekama ventilācija var atstāt negatīvu ietekmi uz veselību, tostarp radīt vispārēju nogurumu, paaugstinātu infekciju slimību risku, nemierīgumu sēžot solā, darba spēju samazināšanu.

33% klašu bija labs gaiss – CO2 koncentrācija līdz 1000 pmm.

Atgādinām, ka efektīvākais veids kā samazināt CO2 koncentrāciju telpā, ir telpas pietiekama vēdināšana. Atcerēsimies atvērt logu un izvēdināt savu klasi, kabinetu vai istabu!

Informācija no www.vi.gov.lv

 

Jūsu jautājums / ieteikums domei
Aptauja

Neviena aptauja nav aktīva.


Aptauju arhīvs »