Vārkavas novada informatīvais portāls
Vārda dienas 16.10.2019 07:59
Daiga, Dinija
Dienas teikums

Pasaulei nav gala, un debesīm nav malas. Īstā dzīve ir liela kā pasaule un augsta kā debesis. /Kārlis Skalbe/

Vārkavas novada pašvaldība (Reģ. Nr. 90000065434) aicina pieteikties uz SABIEDRISKO ATTIECĪBU SPECIĀLISTA amatu (uz noteiktu laiku), kods pēc profesiju klasifikators 2432 08

Galvenie amata pienākumi:

 

 • sagatavot informatīvos materiālus (ziņas, intervijas, reportāžas, aprakstus) par pašvaldības aktualitātēm, darbību un sniegtajiem pakalpojumiem;  
 • rediģēt pašvaldības publicitātes materiālus, kas paredzēti ievietošanai pašvaldības informatīvajos kanālos;
 • sagatavot preses relīzes un atbildes masu medijiem par pašvaldības aktualitātēm, darbību un sniegtajiem pakalpojumiem; 
 • organizēt masu mediju pārstāvju tikšanās un intervijas ar pašvaldības amatpersonām un darbiniekiem;
 • sagatavot informatīvus un skaidrojošus materiālus par pašvaldību un tās darbu (bukleti, informatīvās lapas u.c.);
 • sagatavot Vārkavas novada pašvaldības publisko pārskatu,
 • sniegt konsultācijas pašvaldības iestādēm un to darbiniekiem darbā ar medijiem un sabiedrisko attiecību jautājumos savas kompetences jautājumos;
 • organizēt lietišķos pasākumus, konferences un oficiālās darba vizītes;
 • izstrādāt un vadīt komunikācijas projektus nozīmīgām pašvaldības aktivitātēm un pasākumiem, lai veidotu secīgu un plānveidīgu komunikāciju un veicinātu pozitīvu pašvaldības reputāciju; 
 • piedalīties pašvaldības delegāciju ārvalstīs un partneru vizīšu Latvijā organizēšanā;
 • plānot un nodrošināt reprezentācijas materiālus pašvaldības vajadzībām, veikt reprezentācijas materiālu uzskaiti;
 • organizēt, realizēt un piedalīties projektos, kas veicina pašvaldības tēla popularizēšanu nacionālajā un starptautiskajā līmenī, sekmējot pašvaldības atpazīstamību.

 

Prasības:

 • augstākā akadēmiskā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība komunikācijas zinātnēs (žurnālistika, reklāma, filoloģija un sabiedriskās attiecības),
 • pieredze komunikācijas nozarē, pasākumu organizēšanā vai darbā ar masu medijiem,
 • prasme sagatavot un rediģēt dažādus publicēšanai paredzētus tekstus, rakstīt informatīvus materiālus,
 • prasmes preses relīžu, publikāciju sagatavošanā un ikdienas darbā ar žurnālistiem,
 • teicamas komunikācijas un sadarbības prasmes,
 • teicamas prasmes darbā ar informācijas tehnoloģijām un biroja tehniku.
 • teicamas valsts valodas zināšanas,
 • augsta atbildības sajūta.

 

Piedāvājam:

 • interesantu un atbildīgu darbu pašvaldībā uz noteiktu laiku.
 • profesionālās pilnveidošanās un izglītošanās iespējas,
 • atalgojumu no 660,00 EUR (bruto).

 

Pateicamies par atsaucību un lūdzam ievērot, ka sazināsimies tikai ar tiem kandidātiem, kuri tiks izvirzīti otrajai atlases kārtai!

 

Pieteikuma dokumentus (CV, motivācijas vēstuli un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas) ar norādi ‘’Sabiedrisko attiecību speciālists’’ iesniegt vai nosūtīt līdz 10.10.2019. (ieskaitot) Vārkavas novada domes kancelejā, Skolas iela 5, Vecvārkava, Upmalas pag., Vārkavas novads, LV-5335, E-pasta adrese: dome@varkava.lv. Tālrunis uzziņām: 28239646.

 

Pamatojoties Eiropas Parlamenta un Padomes Regulu (ES) 2016/679 (2016. gada 27. aprīlis) par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46/EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula) 13. pantu Vārkavas novada pašvaldība informē, ka pretendentu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases norisi. Konkursa dalībnieku iesniegtie pieteikumi tiks iznīcināti vienas darba dienas laikā pēc konkursa noslēguma.

Papildus informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Vārkavas novada pašvaldības informatīvajā vietnē www.varkava.lv, sadaļā – privātuma politika, klātienē Vārkavas novada pašvaldība, reģ. Nr. 90000065434, adrese: Skolas iela 5, Vecvārkava, Upmalas pag., Vārkavas novads, LV-5335.


« Atgriezties pie rakstiemPēdējo reizi izmaiņas veiktas: 07.10.2019 16:19:19

Vārkavas novada pašvaldības dome
Izstrādāts SIA "DATATEKS", 2010
wheat

Kontaktinformācija
Tālrunis: 65329632, 28239646
E-pasts: dome@varkava.lv
Atbildīgais par mājas lapas saturu: Dagnija Dudarjonoka
Tālrunis: 20385972

Notikumu kalendārs
forward
forward
Veselā miesā vesels gars

Aprīlī daudzās pasaules valstīs tika atzīmēta Pasaules Imunizācijas nedēļa, uzsverot vakcinācijas nozīmi katrā dzīves posmā – jaundzimušajiem, bērniem, pusaudžiem un pieaugušajiem.

Latvijā Vakcinācijas kalendāra ietvaros par valsts budžeta līdzekļiem bērniem ir pieejama vakcinācija pret 14 infekcijas slimībām, bet pieaugušajiem – ik pēc 10 gadiem pret difteriju un stingumkrampjiem. Turklāt par valsts budžeta līdzekļiem tiek vakcinēti bērni pret ērču encefalītu, kuri dzīvo teritorijās ar visaugstāko saslimstību ar ērču encefalītu, kā arī bāreņi un bez vecāku gādības palikušie bērni visā valsts teritorijā.

“Imunizācija ir liels sabiedrības veselības sasniegums, jo miljoniem bērnu ir saglabāta veselība un pat dzīvība, novērstas ciešanas, ko izraisa infekcijas slimības un to nelabvēlīgas sekas. Vakcinācijas rezultātā saslimstība ar vairākām infekcijas slimībām Latvijā ir novērsta vai samazināta līdz tādam līmenim, kas nekad nav bijis reģistrēts. Līdz ar to, ja cilvēks nav bijis vakcinēts un nav pārslimojis bērnībā, turpmākajā dzīves gaitā viņš paliek neimūns, un viņam ir risks inficēties un saslimt tad, kad viņš to negaida. Svarīgi atcerēties, ka vairākas slimības, pret kurām vakcinē bērnībā, nevakcinētajiem pusaudžiem un pieaugušajiem norit smagāk” -, skaidro Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) Infekcijas slimību riska analīzes un profilakses departamenta direktors Jurijs Perevoščikovs.

Pateicoties tikko notikušajai SPKC kampaņai “Pasargāts, jo vakcinēts”, pieaugušo vakcinācijas skaits pret difteriju 2017. gada janvārī-martā pieaudzis par 49% salīdzinājumā ar vidējo vakcināciju skaitu tajā pašā periodā pēdējo 3 gadu laikā. SPKC epidemiologi atzīst, ka šī ir ļoti pozitīva tendence, jo Latvijā imunizācijas aptvere pret difteriju nav pietiekoša, savukārt saslimstība ar difteriju pēdējos gados ir pati augstākā Eiropas Savienības valstu vidū.

Informācija no www.spkc.gov.lv

Jūsu jautājums / ieteikums domei
Aptauja

Neviena aptauja nav aktīva.


Aptauju arhīvs »