Vārkavas novada informatīvais portāls
Vārda dienas 12.07.2020 12:15
Indriķis, Ints, Namejs
Dienas teikums

Mīlestība ir vienīgais, kas dara dzīvi panesamu, kas līdzsvaro bezjēgu. /Benita Veisberga/

Rast iespēju un pašam sevi pasargāt

25. februārī Vārkavas tautas namā tika aicināti interesenti uz tematisku diskusiju: “Kā sevi pasargāt no juridiskām problēmām”, kas tika organizēta kā papildpasākums vistrūcīgākajām personām, sadarbībā ar  Eiropas savienības atbalsta fondu vistrūcīgākajām personām un ģimenes palīdzības cenru “Ligzda”. Kā konsultants uz diskusiju tika uzaicināts individuāli praktizējošs zvērināts advokāts Juris Rozentāls.

Nenomaksāti ārtie SMS kredīti, nesakārtotas īpašuma tiesības, pieteikums tiesai, nepabeigti, nenomaksāti preču līzingi, pensiju jautājumi un vēl citi jautājumi, uz kuriem sanākušie klausītāji vēlējās iegūt atbildes.  Atliekot problēmas  risināšanu uz vēlāku laiku mēs kļūstam par  likuma pārkāpēju, par parādnieku.  Advokāts Juris Rozentāls neskaitāmas reizes atkārtoja un akcentēja - uzmanīgi iepazīties ar līgumiem, nosacījumiem un sastādītajiem atmaksas grafikiem, jo tikai tad var sevi pasargāt, ja zini visus nosacījumus zem kuriem esi parakstījies. Ļoti grūti ir palīdzēt, kad pie durvīm klauvē tiesu izpildītāji, bet arī ar tiesu izpildītājiem vienmēr pastāv iespēja vienoties par atmaksas garafika izveidi. Konsultējoties ar juristiem vienmēr var rast iespēju risināt jūs interesējošus jautājumus.

Noslēdzot diskusiju advokāts ieteica: ,Neattiecaties vieglprātīgi pret nesakārtotām īpašuma tiesībām, kredītsaistībām un arī savstarpējām attiecībām, jo mēs nekad nezinām kādu “pārsteigumu” var sagādāt dzīve”.

 


« Atgriezties pie rakstiemPēdējo reizi izmaiņas veiktas: 07.07.2020 15:55:22

Vārkavas novada pašvaldības dome
Izstrādāts SIA "DATATEKS", 2010
wheat

Kontaktinformācija
Tālrunis: 65329632
E-pasts: dome [et] varkava.lv
Atbildīgais par mājas lapas saturu: Eva Kondavniece
Tālrunis: 20385972

Jūsu jautājums / ieteikums domei
Aptauja

Neviena aptauja nav aktīva.


Aptauju arhīvs »