Vārkavas novada informatīvais portāls
Vārda dienas 24.01.2021 04:25
Krišs, Ksenija, Eglons
Dienas teikums

Cilvēks nekad nevar būt brīvs no pienākuma. (A. Bels)

Paziņos jaunā skolotāju izglītības projekta „Mācītspēks” pieteikšanās rezultātus

Līdz ar jaunā skolotāju izglītības projekta „Mācītspēks” jaudīgo startu un atlases noslēgumu sperts nozīmīgs solis mūsdienīgas un pasaulē konkurētspējīgas izglītības attīstībā Latvijā. Interese par projektu ievērojami pārsniedza pieejamo vietu skaitu, un pašlaik notiek pieteikumu izvērtēšana un dalībnieku atlase. Lai sīkāk informētu par pieteikšanās rezultātiem, turpmāko projekta gaitu un pozitīvajām izglītības sistēmas pārmaiņām, 25.maijā plkst. 12:00 notiks projekta “Mācītspēks” un Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) organizēta preses konference.

 

Preses konference attālināti notiks platformā „Zoom”. Mediju pārstāvji ir aicināti pieslēgties sarunai un uzdot jautājumus: – https://us02web.zoom.us/j/9548210860?pwd=S1FqbXkwWmdWS3hXb25xV0N5NDl4dz09.

Meeting ID: 954 821 0860

Parole: macitspeks

 

Preses konferencē piedalīsies:

·         Izglītības un zinātnes ministre Ilga Šuplinska;

·         Nodibinājuma "Iespējamā misija" direktors Kārlis Kravis;

·         Latvijas Universitātes 2. līmeņa profesionālās augstākās izglītības studiju programmas “Skolotājs” direktore Ieva Margeviča-Grinberga;

Preses konferences laikā tiks paziņots reģistrācijas un saņemto pieteikumu skaits, visvairāk pārstāvētie zinātņu virzieni, aktīvākie reģioni un citi aktuālie pieteikšanās dati, kā arī sniegta informācija par tālākajiem posmiem projekta īstenošanā.

 

Par projektu „Mācītspēks”

Jaunā skolotāju izglītības projekta „Mācītspēks” mērķis ir spējīgu un motivētu dažādu jomu profesionāļu piesaiste skolotāja darbam, nodrošinot nepieciešamo izglītību un praktiskās mācības. Projekta „Mācītspēks” ietvaros 100 atlasītiem kandidātiem tiks sniegta iespēja viena studiju gada laikā iegūt pedagoga kvalifikāciju un otra gada laikā turpināt profesionāli pilnveidoties, lai kļūtu par skolotāju kādā no Latvijas skolām. Vairāk par projektu un pieteikšanās procesu: www.macitspeks.lv.

Projektu īsteno Latvijas Universitāte, Daugavpils Universitāte, Liepājas Universitāte un nodibinājums „Iespējamā misija”, to pārrauga Izglītības un zinātnes ministrija. Projekts „Mācītspēks” tiek īstenots Eiropas Sociālā fonda līdzfinansētā projekta Nr. 8.2.1.0/18/I/004 „Latvijas Universitātes inovatīvas, pētniecībā balstītas studiju virziena „Izglītība, pedagoģija un sports” studiju programmas” ietvaros.

 

Papildu informācija:

Klinta Mežapuķe

Projekta „Mācītspēks” sabiedrisko attiecību speciāliste

+371 26278178

klinta.mezapuke@prae.lv

 

 


« Atgriezties pie rakstiemPēdējo reizi izmaiņas veiktas: 22.01.2021 14:46:30

Vārkavas novada pašvaldības dome
Izstrādāts SIA "DATATEKS", 2010
wheat

Kontaktinformācija
Tālrunis: 65329632
E-pasts: dome [et] varkava.lv
Atbildīgais par mājas lapas saturu: Eva Kondavniece
Tālrunis: 20385972

Jūsu jautājums / ieteikums domei
Aptauja

Neviena aptauja nav aktīva.


Aptauju arhīvs »