Vārkavas novada informatīvais portāls
Vārda dienas 12.08.2020 12:00
Vizma, Klāra
Dienas teikums

Pasaulei nav gala, un debesīm nav malas. Īstā dzīve ir liela kā pasaule un augsta kā debesis. /Kārlis Skalbe/

Jaunieši, aicinām piedalīties vasaras apmācībās – radošajā līderības sadarbības ceļojumā!

Biedrība "Jaunvide" aicina Vārkavas novada bērnus un jauniešus piedalīties īstā vasaras piedzīvojumā - četru dienu apmācībās "ES.TU.KOPĀ", kas norisināsies no 7. līdz 10.jūlijam Arendolē, Vanagos, Vārkavā un Vecvārkavā.  Apmācību aktivitātes - spēles, uzdevumus, sarunu apļus un performances vadīs neformālās izglītības apmācītāja, personīgās izaugsmes trenere Ieva Elvīra Garjāne un cilvēkresursu vadītājs, mentālais koučs no Norvēģijas Henriks Johansons. 

Četru dienu apmācību laikā 20 Vārkavas novada jauniešiem tiks piedāvāta iespēja, praktiski darbojoties, apgūt tēmas - sevis iepazīšana,  līderība, mērķtiecība, motivācija, māksla, mūzika. Apmācības notiks no 10. 00 līdz 18.00, ar pusdienu pārtraukumu un tējas pauzēm. Dalībnieki uz aktivitāšu vietām (un pēc tam un mājām) tiks nogādāti. Katru vakaru būs tikšanās ar iedvesmojošiem cilvēkiem. Ar saviem pieredzes tāstiem dalīsies uzņēmēja (Handmade Latgola izveidotāja), izaugsmes apmācību vadītāja, profesionāla ceļotāja Marika Rudzīte - Griķe , mūziķe, volālā pedagoģe - Leila Alijeva, uzņēmējs un mākslinieks Einārs Jonāns.

Apmācības ir bez maksas, visiem dalībniekiem tiks nodrošinātas pusdienas, tējas pauzes, materiāli un transports (nokļūšanai uz apmācību vietām un atpakaļ uz mājām).  Pieteikšanās dalībai aktivitātēs līdz 5.jūlijam rakstot uz pasts@jaunvide.lv vai zvanot: 28362243. Aicināti piedalīties bērni un jaunieši, kas mācīsies no 6. līdz 12. klasei. Apmācību programmu skatīt šeit (↓).

Projektu “Esi drošs un radošs!” pilnībā finansē Eiropas Sociālā fonda projekts Nr.8.3.4.0/16/I/001 “Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai” (PuMPuRS).

 

 

Dagnija Dudarjonoka

projekta "Esi drošs un radošs!" vadītāja

T.: 28362243

 

 


« Atgriezties pie rakstiemPēdējo reizi izmaiņas veiktas: 11.08.2020 08:40:58

Vārkavas novada pašvaldības dome
Izstrādāts SIA "DATATEKS", 2010
wheat

Kontaktinformācija
Tālrunis: 65329632
E-pasts: dome [et] varkava.lv
Atbildīgais par mājas lapas saturu: Eva Kondavniece
Tālrunis: 20385972

Jūsu jautājums / ieteikums domei
Aptauja

Neviena aptauja nav aktīva.


Aptauju arhīvs »