Vārkavas novada informatīvais portāls
Vārda dienas 25.09.2020 17:17
Rodrigo, Rauls
Dienas teikums

Pat viss tas zemākais grib kļūt augstāks, nekā viņš ir. Šī griba ir visas cilvēces attīstības pamata spēks . /J. Poruks/

Aicinām uz atpūtas pasākumu un makšķerēšanas sacensībām “Dubnas ķēriens” arī šogad!

Atpūtas pasākums dabā “Dubnas ķēriens” ir klāt!

Biedrība”Jaunvide” un Vārkavas novada Kultūras centrs aicina lielus un mazus, savējos un viesus 22. augustā uz atpūtas pasākumu un makšķerēšanas sacensībām “Dubnas ķēriens”.

 

 

Spēles, stāsti, zupas vārīšana, sacenšanās  un citas interesantas aktvitiātes  notiks Vecvārkavā Dubnas upes krastā pie estrādes.  Sacensību laikā tiks noskaidroti labākie makšķernieki divās grupas - tautas klase (amatieri) un jaunieši līdz 14 gadu vecumam. Laikā no deviņiem līdz divpadsmitiem sacensību dalībniekiem jāpacenšas noķert lielāko lomu. Katras grupas 1.-3. vietas ieguvēji saņems sacensību kausus un balvas. Dalībnieki aicināti piedomāt arī pie sava vizuālā tēla - apģērba un aksesuāriem, jo atraktīvākā vizuālā tēla īpašnieks saņems īpašo simpātiju balva. Kā arī uzņēmums “Volmārcentrs” lielākās zivs īpašniekam dāvina savu specbalvu.

 

            Vairāk informācijas un pieteikties pasākumam var biedrības «Jaunvide» internetvietnē (www.jaunvide.lv), vai zvanot pa tālr.: 28362243, vai rakstot uz e-pasta adresi: pasts@jaunvide.lv līdz 21. augustam.  Nolikums pieejams šeit!

 

 Biedrības «Jaunvide» biedri

 


« Atgriezties pie rakstiemPēdējo reizi izmaiņas veiktas: 25.09.2020 08:10:47

Vārkavas novada pašvaldības dome
Izstrādāts SIA "DATATEKS", 2010
wheat

Kontaktinformācija
Tālrunis: 65329632
E-pasts: dome [et] varkava.lv
Atbildīgais par mājas lapas saturu: Eva Kondavniece
Tālrunis: 20385972

Notikumu kalendārs
forward
forward
Jūsu jautājums / ieteikums domei
Aptauja

Neviena aptauja nav aktīva.


Aptauju arhīvs »