Vārkavas apvienības pārvaldes ziņas
Vārda dienas 30.11.2021 17:06
Andrievs, Andrejs, Andris
Dienas teikums

Lai kā gribētu, svešu pieredzi nav iespējams padarīt par savu. /I. Ābele/

Par sadzīves atkritumu savākšanu un izvešanu Vārkavas novadā

Novembra beigās Vārkavas novada pašvaldība no vides pārvaldības un īpašumu uzturēšanas pakalpojumu  uzņēmuma SIA "L&T" saņēma vēstuli, kurā uzņēmums informē, ka dažādu iemeslu dēļ SIA "L&T" vairs nesniegs atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumus Latgales teritorijā. Līgumu ar mūsu pašvaldību uzņēmums lauzīs 2012.gada 31.decembrī.

Līdzīga satura vēstuli saņēmāt arī jūs, cienījamie Vārkavas novada iedzīvotāji, SIA "L&T" klienti, tajās par turpmāku sadzīves pakalpojumu izvešanas kārtību uzņēmums lūdza interesēties savā pašvaldībā.

Vārkavas novada pašvaldība informē, ka š.g. 4.decembrī ir izsludinājusi iepirkumu par sadzīves atkritumu savākšanu un izvešanu, un 18.decembrī notiks piedāvājumu atvēršanas atklātā sēde, kurā Vārkavas novada domes Iepirkumu komisija izvērtēs piedāvājumus - izvēlēsies atbilstošu kritērijiem un izdevīgāko, un, ja visas šīs nepieciešamās darbības noritēs bez aizķeršanās, tad nākamā gada sākumā pašvaldība un tad arī jūs, cienījamie novada iedzīvotāji, varēsiet slēgt līgumu ar jauno sadzīves atkritumu savākšanas pakalpojumu sniedzēju.


« Atgriezties pie rakstiemPēdējo reizi izmaiņas veiktas: 23.07.2019 15:39:32

Vārkavas novada pašvaldības dome
Izstrādāts SIA "DATATEKS", 2010
wheat

Kontaktinformācija
Tālrunis: 65329632
E-pasts: varkava@preili.lv

Notikumu kalendārs
forward
forward
Jūsu jautājums / ieteikums domei
Aptauja

Neviena aptauja nav aktīva.


Aptauju arhīvs »