Vārkavas apvienības pārvaldes ziņas
Vārda dienas 08.12.2021 15:50
Gunārs, Gunis, Vladimirs
Dienas teikums

Mīlestība ir vienīgais, kas dara dzīvi panesamu, kas līdzsvaro bezjēgu. /Benita Veisberga/

ESF projekta "Veselības veicināšanas un profilakses pasākumi vietējai sabiedrībai Vārkavas novadā" pasākumu grafiks 2018.gada augustam

ESF projekta «Veselības veicināšanas un profilakses pasākumi vietējai sabiedrībai Vārkavas novadā» (Nr.9.2.4.2/16/I/063) semināru/mācību/citu pasākumu grafiks 2018.gada augusta mēnesim (plānā iespējamas arī izmaiņas, lūdzam sekot līdzi informācijai)

ESF projekta “Veselības veicināšanas un profilakses pasākumi vietējai sabiedrībai Vārkavas novadā” ietvaros jūlija sākumā tika dots starts zumbas nodarbībām, kas, neskatoties pat uz lietu, notika Vecvārkavas estrādē. Vecvārkavā Veselības dienu ietvaros notikušas ārstes – homeopātes lecijas, kā arī Rimicānos notikusi I. Ziņģītes lekcija – nodarbība, ko organizēja biedrība “Vārkavas novada pensionāri”. Jūlija beigās sportiskas aktivitātes – aerobika, sākās arī Rimicānos.
Esam sagatavojuši darba plānu augustam. Lūdzam sekot līdzi informācijai mājaslapā, sociālajos tīklos un afišās. Kā arī lūdzam iepriekš pieteikties nodarbībām vai lekcijām, ja iepriekšēja pieteikšanās ir norādīta afišās, tas ir ļoti svarīgi, lai varam sagatavoties un nodrošināt patīkamus darba apstākļus gan lektoriem, treneriem, gan aktivitāšu apmeklētājiem, tāpēc turpmāk ievērosim un neignorēsim šo prasību.

Projekta koordinatore Linda Pudule
 

 

 


« Atgriezties pie rakstiemPēdējo reizi izmaiņas veiktas: 23.07.2019 15:39:32

Vārkavas novada pašvaldības dome
Izstrādāts SIA "DATATEKS", 2010
wheat

Kontaktinformācija
Tālrunis: 65329632
E-pasts: varkava@preili.lv

Notikumu kalendārs
forward
forward
Jūsu jautājums / ieteikums domei
Aptauja

Neviena aptauja nav aktīva.


Aptauju arhīvs »