Vārkavas novada informatīvais portāls
Vārda dienas 19.01.2021 10:51
Andulis, Alnis
Dienas teikums

Pat viss tas zemākais grib kļūt augstāks, nekā viņš ir. Šī griba ir visas cilvēces attīstības pamata spēks . /J. Poruks/

Biedrības “Vārkavas novada pensionāri” jaunumi

 

14.06. Šī gada mūsu ekskursija būs pa Latgales austrumu robežu. Sākumā apmeklēsim Velnezeru, tad dosimies uz SAULES AKMENI un turpat jau būs Draudzības kurgāns. Te jāzina, ka tā ir mūsu valsts robeža un bez pases to nevarēsim apmeklēt. Apmeklēsim Kārsavas un Viļakas pilsētas.

Mūsu novada 6 kolektīvi piedalīsies Višķos Daugavpils novadā 17.senioru un pensionāru dziesmu un deju festivālā 16.06.  Lūdzu atbalstiet un apmeklējies šo festivālu. Daugavpils novads ļoti gatavojas un izskatās, ka tas būs ļoti krāšņu un skaists. Vadīs šo festivālu Jānis Jarāns.

Fonda ZIEDOT.LV PROJEKTA ietvaros 20.06. mūsu novada pagastos notiks endokrinoloģes no Līvāniem Regīnas Stares lekcijas par cukura diabēta, vairogdziedzera un citām iekšējās sekrēcijas dziedzeru problēmām, kas rodas cilvēkam novecojoties.

LŪGUMS APMEKLĒT NODARBĪBAS:

10.00  Vārkavas Tautas namā;

13.00 Vecvārkava, domes telpās;

16.00 Rimicānos, Rožkalnu Kultūras namā.

29.06. plānojam organizēt biedrības koppasākumu Vecvārkavas estrādē. Pasākums iecerēts kā atskaņu koncerts Višķu festivāla koncertam. Šajā pasākumā sveiksim arī biedrības jubilārus.

Šogad esam saņēmuši finansējumu projektam “...ar maz var daudz...”  no nodibinājuma “Viduslatgales Pārnovadu fonds”. Šī projekta ietvaros būs iespējams mūsu vecmāmiņām darboties kopā ar saviem mazbērniem. Nodarbības notiks pa pagastiem. Katrā pagastā 10 vecmāmiņas un 10 mazbērni. Lūdzu vecmāmiņām atsaukties un izteikt vēlmi darboties piezvanot pa telefonu 29443089 – Helēnai Pizičai. Nodarbības būs māla izstrādājumu gatavošanā, stikla trauku apgleznošanā un auduma apgleznošanā. Pirmā nodarbība notiks 10.jūlijā Rimicānos. Viss nepieciešamais darbnīcām būs sagatavots. Piesakieties!

 

Cieņā, biedrības “Vārkavas novada pensionāri”

 valdes priekšsēdētāja Helēna

 


« Atgriezties pie rakstiemPēdējo reizi izmaiņas veiktas: 23.07.2019 15:39:32

Vārkavas novada pašvaldības dome
Izstrādāts SIA "DATATEKS", 2010
wheat

Kontaktinformācija
Tālrunis: 65329632
E-pasts: dome [et] varkava.lv
Atbildīgais par mājas lapas saturu: Eva Kondavniece
Tālrunis: 20385972

Jūsu jautājums / ieteikums domei
Aptauja

Neviena aptauja nav aktīva.


Aptauju arhīvs »