Vārkavas novada informatīvais portāls
Vārda dienas 25.10.2020 07:26
Beāte, Beatrise
Dienas teikums

Pasaulei nav gala, un debesīm nav malas. Īstā dzīve ir liela kā pasaule un augsta kā debesis. /Kārlis Skalbe/

Pēc pieredzes uz Krāslavu

Šogad, 18.08.2020. „Ģimenes palīdzības centrs „Ligzda”” sadarbībā ar Eiropas atbalsta fondu vistrūcīgākajām personām, Vārkavas novada domi un Sociālo dienestu atbalstot Vārkavas novada iedzīvotājus organizēja ekskursiju uz Krāslavu.

 

Brauciena mērķis bija iepazīt un  pilnveidot zināšanas par tēmu: ,, Ārstniecības augi mums visapkārt” , apmeklējot z/s“Kurmīši. Saimniecības profils ir ārstniecības augu audzēšana, vākšana, zāļu tēju ražošana, vaska šūnu ražošana, kā arī lauku tūrisms. Pēc ekskursijas tika nodrošināta iespēja degustēt un iegādāties „Kurmīšu” zāļu tējas, kas vislabāk garšoja kopā ar medu, kuru bites ir vākušas no saimniecībā augošajiem ārstniecības augiem.

 

Gida pavadībā iepazīta arī Krāslavas vēsture, apmeklēts Krāslavas vēstures un novadpētniecības muzejs. Mājupceļā ekskursanti baudīja nesteidzīgu pastaigu apmeklējot koka skulptūru kompleksu “Kristus karaļa kalns”, kurā izkārtoti vairāki desmiti koka skulptūru par Bībeles sižetiem. Skulptūrdārzu ieskauj dekoratīvo stādu dārzs, augļu koki,pāri dīķiem slejas tilti.

 

Ekskursanti varēja smelties idejas kā ierīkot pie savas mājas skaistas puķu dobes un kā pagatavot veselīgas tējas no dabas ārstnieciskajiem augiem.

 


« Atgriezties pie rakstiemPēdējo reizi izmaiņas veiktas: 23.07.2019 15:39:32

Vārkavas novada pašvaldības dome
Izstrādāts SIA "DATATEKS", 2010
wheat

Kontaktinformācija
Tālrunis: 65329632
E-pasts: dome [et] varkava.lv
Atbildīgais par mājas lapas saturu: Eva Kondavniece
Tālrunis: 20385972

Jūsu jautājums / ieteikums domei
Aptauja

Neviena aptauja nav aktīva.


Aptauju arhīvs »