Vārkavas novada informatīvais portāls
Vārda dienas 26.02.2021 00:12
Evelīna, Mētra, Aurēlija
Dienas teikums

Cilvēks nekad nevar būt brīvs no pienākuma. (A. Bels)

Ir atvērta dalība Latvijas Tirgotāju asociācija (LTA) un Latvijas Pašvaldību savienība (LPS) rīkotajā ikgadējā konkursā “Latvijas Labākais tirgotājs 2020”.

Kā to paredz nolikums un līdzšinējā prakse, konkursa pirmā kārta tiek organizēta sadarbībā ar Latvijas pilsētu un novadu pašvaldībām, aicinot  pašvaldības patstāvīgi izvērtēt un iesniegt konkursam reģionālo uzņēmumu tirdzniecības, ēdināšanas un pakalpojumu sniegšanas vietas.

Aicinām arī Jūs aktīvi līdzdarboties, sniedzot iespēju labākajiem reģiona uzņēmumiem pieradīt sevi valsts līmeņa konkursā. Konkursa pieteikumu iesniegšanas termiņš ir līdz 2020. gada 4. decembrim.

Par konkursa norisi:

  •   Konkurss ir demokrātisks bezpeļņas pasākums, tā mērķis ir sekmēt pašvaldību iedzīvotāju saņemto preču un pakalpojumu kvalitāti, uzlabojot tirdzniecības, ēdināšanas un pakalpojumu nozares uzņēmēju piedāvātā servisa kvalitāti un attīstību ilgtermiņā.
  •   Galvenie konkursa vērtēšanas kritēriji ir apkalpošanas kultūra, iekārtojums un vide, preču klāsts, speciālie piedāvājumi un informācijas pieejamība.
  •   Konkursa dalībnieki iegūst ekspertu vērtējumu un rekomendācijas, reģiona un valsts mēroga atpazīstamības veicināšanu. Saņem balvu, goda rakstu un tiesības izmantot konkursa atribūtiku sava uzņēmuma reklāmā, kā arī publicitāti medijos un žurnālā „Latvijas Tirgotājs”.

Lai piedalītos konkursā uzņēmumam ir jāveic dalības maksa, tā paredzēta konkursa organizēšanai un ekspertu komisijas darba nodrošināšanai, - tirdzniecības, ēdināšanas un pakalpojuma vietu apsekošanai, izvērtēšanai klātienē. Piesakot uzņēmumus dalībai konkursā, vienlaikus aicinām Jūs atbalstīt sava novada uzņēmējus un sniegt finansiālu atbalstu, veicot līdzmaksājumu, vai pilnā apmērā sedzot konkursa dalības maksu. Aicinām izvērtēt un pieteikt arī to uzņēmumu tirdzniecības, ēdināšanas un pakalpojumu sniegšanas vietas, kas šobrīd aktīvi neveic saimniecisko darbību, valstī izsludināto Covid 19 ierobežojumu dēļ.

 

Konkursa nolikums un Excel pieteikuma forma, ērtākai informācijas apritei. Pieteikumus aicinām sūtīt uz e-pastu agate@lta.lv, mob. 29422502, Latvijas Tirgotāju asociācija (LTA).


« Atgriezties pie rakstiemPēdējo reizi izmaiņas veiktas: 23.07.2019 15:39:32

Vārkavas novada pašvaldības dome
Izstrādāts SIA "DATATEKS", 2010
wheat

Kontaktinformācija
Tālrunis: 65329632
E-pasts: dome [et] varkava.lv
Atbildīgais par mājas lapas saturu: Eva Kondavniece
Tālrunis: 20385972

Notikumu kalendārs
forward
forward
Jūsu jautājums / ieteikums domei
Aptauja

Neviena aptauja nav aktīva.


Aptauju arhīvs »