Vārkavas novada informatīvais portāls
Vārda dienas 16.04.2021 13:14
Mintauts, Alfs, Bernadeta
Dienas teikums

Pat viss tas zemākais grib kļūt augstāks, nekā viņš ir. Šī griba ir visas cilvēces attīstības pamata spēks . /J. Poruks/

Iedzīvotāju aptauja ''Par Vārkavas novada administratīvās teritorijas robežu grozīšanu''

Lai noskaidrotu Vārkavas novada iedzīvotāju viedokli par administratīvi teritoriālo reformu, no 12. oktobra līdz 12. novembrim Vārkavas novada dome rīkoja iedzīvotāju aptauju "Par Vārkavas novada administratīvās teritorijas robežu grozīšanu". Iedzīvotāju aktivitāte dalībai aptaujā bija salīdzinoši augstāka, kā iepriekšējā gada aptaujā. Klātienē tika aizpildītas 107 un elektroniski tika iesniegtas 157. Uz jautājumu "Vai Jūs atbalstāt Vārkavas novada administratīvās teritorijas robežu grozīšanu, pievienojot Līvānu novadam Rožkalnu pagasta Augšmuktu, Muktu, Špricvecumu, Kvedervecumu, Romānvecumu, Jaudzemu, Neicenieku un Upmalas pagasta Vilcānu, Kļavinsku, Vanagu, Pūgaiņu, Šķilteru, Mačānu, Zūsinu, Divkles, Melnās zemes apdzīvotās vietas?" 173 iedzīvotāji atbildējuši "Jā", 22 iedzīvotāji atbildējuši "Nē" , 4 iedzīvotāji atbildējuši "Nav viedokļa" un 1 iedzīvotājs atbildējis "Cits" ( "Jā, arī Rožkalnu pagasta Zeļtovku"), savukārt 65 anketas nebija derīgas (anketas, kuras iedzīvotāji bija aizpildījuši atkārtoti; nekorekti aizpildītas anketas, anketas, kur nebija iespējams identificēt personu u.c.)

 

Iedzīvotāji anketā tika piedāvāta iespēja ierakstīt savus komentārus - tie kas atbildējuši uzskata, ka novads ir nešķirams, un citi uzskata, ka pēc vēsturiskā aspekta - tas būtu pareizāk, pievienoties Līvāniem, kā arī izteikuši savu velmi par atdalīšanos sakarā ar tuvāku pakalpojumu saņemšanas vietu, veikaliem un citām iestādēm.

 

Paldies visiem, kas piedalījās aptaujā un dalījās ar savu viedokli!

 

« Atgriezties pie rakstiemPēdējo reizi izmaiņas veiktas: 23.07.2019 15:39:32

Vārkavas novada pašvaldības dome
Izstrādāts SIA "DATATEKS", 2010
wheat

Kontaktinformācija
Tālrunis: 65329632
E-pasts: dome [et] varkava.lv
Atbildīgais par mājas lapas saturu: Eva Kondavniece
Tālrunis: 20385972

Jūsu jautājums / ieteikums domei
Aptauja

Neviena aptauja nav aktīva.


Aptauju arhīvs »