Vārkavas novada informatīvais portāls
Vārda dienas 16.04.2021 13:44
Mintauts, Alfs, Bernadeta
Dienas teikums

Pat viss tas zemākais grib kļūt augstāks, nekā viņš ir. Šī griba ir visas cilvēces attīstības pamata spēks . /J. Poruks/

Vārkavas novada vecākajam iedzīvotājam – 106!

Tieši nedēļu pirms Ziemassvētkiem, 18. decembrī savu 106. dzimšanas dienu atzīmē  Vārkavas novada vecākais iedzīvotājs Jāzeps Strods. Šis skaistais notikums priecē it īpaši šajā laikā, kurš ir nedaudz sarežģītāks, kā ir bijis iepriekš.

Abi ar kundzi Veroniku dzīvo tikko iebraucot Rimicānu ciemā “Vecrimicānu” mājās. Līdz ciemam nav tālu, bet kādu laiku abi sirmgalvji savus soļus ārā nav spēruši. Kopā ar sievu Jāzeps klausās kristīgās pārraides un skaita lūgšanas, kas stiprina un dod spēku šajā neparastajā situācijā pasaulē un Latvijā. Protams, abi ir lieli lasītājmīļi – lasa daudz un dažādas avīzes un žurnālus, klausās radio un vēro dažādas televīzijas pārraides, un zina, kas notiek pasaulē un Latvijā.

 

Pats Jāzeps ir dzimis Rožkalnu pagasta “Strodos”, kur kopā ar brāļiem un māsu ir audzis, bet apprecoties ar Veroniku pārcēlies uz dzīvi sievas mājā, pašreizējo dzīvesvietu. Jāzeps ar Veroniku lielāko dzīves daļu nostrādājuši kolhozā – Jāzeps par traktoristu, bet Veronika – cūku fermā un dažādos lauku darbos. Pāris pagājušogad nosvinējis skaistu jubileju – Rubīna kāzas, jeb četrdesmito kāzu jubileju!

 

Sakarā ar Covid-19 ierobežojumiem valstī, jubilārs ar kundzi šogad ciemiņus neuzņem. Svētku torte un sveicienus viņiem nogādāja viņu aprūpētāja Evita .  Vārkavas novada dome sūta sirsnīgus sveicienus un daudz laimītes šajā skaistajā un cēlajā notikumā! Prieks, ka novadā ir tik spēcīgi un pieredzes bagāti ļaudis! Lai stipra veselība, neizsīkstošs spēks un dzīvesprieks!

 


« Atgriezties pie rakstiemPēdējo reizi izmaiņas veiktas: 23.07.2019 15:39:32

Vārkavas novada pašvaldības dome
Izstrādāts SIA "DATATEKS", 2010
wheat

Kontaktinformācija
Tālrunis: 65329632
E-pasts: dome [et] varkava.lv
Atbildīgais par mājas lapas saturu: Eva Kondavniece
Tālrunis: 20385972

Jūsu jautājums / ieteikums domei
Aptauja

Neviena aptauja nav aktīva.


Aptauju arhīvs »