Vārkavas novada informatīvais portāls
Vārda dienas 16.04.2021 14:28
Mintauts, Alfs, Bernadeta
Dienas teikums

Pat viss tas zemākais grib kļūt augstāks, nekā viņš ir. Šī griba ir visas cilvēces attīstības pamata spēks . /J. Poruks/

26.09.2013, 09:03Projekta „Līdzdalības demokrātijas attīstības veicināšana Preiļu, Aglonas, Vārkavas, Riebiņu un Līvānu novados” (Nr.2012.EEZ/DAP/MAC/203)

„NVO aktualitāšu kalendārs” izveidots Projekta „Līdzdalības demokrātijas attīstības veicināšana Preiļu, Aglonas, Vārkavas, Riebiņu un Līvānu novados” ietvaros. Kalendārā iekļauta informācija par NVO aktualitātēm - finanšu piesaiste, izmaiņas grāmatvedībā, NVO pasākumu plāni un cita nevalstiskajam sektoram saistoša un aktuāla informācija NVO darbības nodrošināšanai. Kalendārs ir sagatavots un elektroniski izsūtīts 350 Latgales reģiona nevalstiskajām organizācijām.

Lasīt vairāk...
24.09.2013, 15:21 Vecvārkavā dalīs humāno palīdzību
 Vecvārkavā dalīs humāno palīdzību

Š.g. 27.septembrī pulksten 9.30 Vārkavas novada Sociālais dienests, bijušajās Krosa telpās, Padomes ielā 49, Vecvārkavā, dalīs Betānijas Dominikāņu māsu klostera un Sarkanā krusta humānās palīdzības preces. Preces var saņemt ikviena persona, kurai ir nepieciešama humānā palīdzība.

23.09.2013, 11:05Vārkavas novada attīstības plānošana

 

 

 

 

 

 

2010.gada 27.decembrī starp Valsts reģionālās attīstības aģentūru un Vārkavas novada domi tika parakstīta vienošanās Nr. 1DP/1.5.3.2.0/10/APIA/VRAA/028/066 par Eiropas Savienības fonda projekta īstenošanu un Eiropas Sociālā fonda finansējuma piešķiršanu projektam „Vārkavas novada attīstības programmas izstrāde”.

Lasīt vairāk...
19.09.2013, 10:43Domes priekšsēdētājas vietnieces iedzīvotāju pieņemšanas laiki septembrī un oktobrī
Domes priekšsēdētājas vietnieces iedzīvotāju pieņemšanas laiki septembrī un oktobrī

Vārkavas novada domes priekšsēdētājas vietniece Antra Vilcāne iedzīvotājus š.g. septembrī, oktobrī pieņems:

23.septembrī no plkst.10.00-12.00 Vanagos, IAC "Vanagi";

26.septembrī no plkst.10.00 - 12.00 Arendolē (bibliotēkā);

30.septembrī no plkst.10.00 - 12.00 Vārkavā (pagasta pārvaldes telpās).

8.oktobrī no plkst.9.00 - 12.00 Piliškās (saieta vietā),

8.oktobrī no plkst.13.00 - 16.00 Rimicānos (pagasta pārvaldes telpās).

18.09.2013, 12:13Vecvārkavā pirmoreiz notika asins donoru diena
Vecvārkavā pirmoreiz notika asins donoru diena

17.septembrī  Vārkavas novada administratīvajā centrā Vecvārkavā, Vārkavas novada domei sadarbojoties ar „Latvijas Sarkanā krusta” Preiļu nodaļu, pirmoreiz notika asins donoru  diena, kuras laikā asinis nodeva vairāk kā 30 iedzīvotāji. Asinis pieņēma Valsts asinsdonoru centra Latgales filiāles darbinieki, kas bija apmierināti gan ar diezgan lielo iedzīvotāju aktivitāti, gan ļoti patīkamo gaisotni.

Lasīt vairāk...
11.09.2013, 11:55Vārkavas senioru deju kopai "Odziņas" - 5
Vārkavas senioru deju kopai

Septembra pirmā nedēļa bija dāsna – saule vēlīgi ripoja pa zemes virsu, sildīja un lutināja pirms rudens drēgnuma un tumsas. Saules un sirsnības piepildīta bija arī 7.septembra pēcpusdiena Vārkavas tautas namā, kur jubilejas koncertu „Puķu dārzā skaisti ziedi, katrs savā laikā zied” sniedza Vārkavas novada Vārkavas pagasta senioru kopa „Odziņas”. Tā kā jubilejas pasākums bija ieplānots pašā skaistākajā rudens ziedu laikā, tad tā scenārijs bija balstīts uz Annas Sakses daiļrades motīviem. Scenārija autore bija kolektīva vadītāja Elvīra Āboliņa, bet to uz skatuves emocionāli un krāšņi izspēlēja Inta Kivleniece un Oļegs Vaivods.

Lasīt vairāk...
09.09.2013, 13:11„Vārkavas bezceļi” nemainīgi pulcē vairākus desmitus dalībnieku
„Vārkavas bezceļi” nemainīgi pulcē vairākus desmitus dalībnieku

Jau astoto gadu septembra pirmajā piektdienā pulksten 15.00 Vārkavas vidusskolas stadionā uz starta līnijas stājās piedzīvojumu skrējiena „Vārkavas bezceļi” dalībnieki, kuriem šogad laika apstākļi bija īpaši labvēlīgi – tik silts un saulains laiks šī skrējiena vēsturē sen nebija pieredzēts. Šogad sacensībās piedalījās 69 skrējēji – Vārkavas vidusskolas skolēni, Vārkavas pamatskolas skolēni, vietējie iedzīvotāji, Preiļu izglītības iestāžu audzēkņi un mācībspēki, Preiļu jaunsargu vienības pārstāvji, kaimiņu novada iedzīvotāji. Skrējienu rīko Vārkavas novada sporta skola un Vārkavas vidusskola.

Lasīt vairāk...
05.09.2013, 14:35Aicinām uz ziedu izstādi Vanagos!
Aicinām uz ziedu izstādi Vanagos!

IAC "Vanagi" no 10.-12.septembra plkst.9.00 - 17.00 aicina apmeklēt ziedu izstādi "Mana dārza skaistākā rudens puķe". Izstādē būs pārstāvētas dālijas, gladiolas, asteres. Būs zināmi arī puķu saimnieki, un varēs sarunāt arī stādmateriālu nākošajai sezonai.

                                               IAC "Vanagi" vadītāja Janīna Praņevska

04.09.2013, 09:50Atbalstu Mūžizglītības pasākumiem var saņemt bezdarba riskam pakļautas nodarbinātās personas

Nodarbinātības valsts aģentūra piedāvā nodarbinātām un pašnodarbinātām personām papildināt un pilnveidot darbam nepieciešamās prasmes un zināšanas, iesaistoties neformālās izglītības vai profesionālās pilnveides programmu apguvē, kas tiek piedāvātas ESF projekta "Mūžizglītības pasākumi nodarbinātām personām" ietvaros.

 

Lasīt vairāk...
30.08.2013, 10:52SEB banka dāvina dzīvības apdrošināšanu visiem Latvijas pirmklasniekiem
SEB banka dāvina dzīvības apdrošināšanu visiem Latvijas pirmklasniekiem

SEB bankas dzīvības apdrošināšana arī šajā mācību gadā vēlas iepriecināt visu pirmo klašu skolēnu vecākus, dāvinot nelaimes gadījumu apdrošināšanu 1000 latu vērtībā visiem Latvijas pirmklasniekiem.

Vecāki ir laipni aicināti uzzināt vairāk un saņemt apdrošināšanas noteikumus jebkuras SEB bankas klientu apkalpošanas centrā, vai arī reģistrējoties interneta mājaslapā www.seb.lv/pirmklasnieks.

30.08.2013, 10:39Izmaiņas kārtībā dzīvnieku vakcinācijā pret trakumsērgu
Izmaiņas kārtībā dzīvnieku vakcinācijā pret trakumsērgu

Otrdien, 27. augustā, valdība apstiprināja Zemkopības ministrijas izstrādātos grozījumus noteikumos, kas precizē kārtību, kādā tiek veikta dzīvnieku vakcinācija pret trakumsērgu. Izmaiņas noteikumos izstrādātas saskaņā ar Veterinārmedicīnas likumā noteiktajām prasībām.

Veterinārmedicīnas likumā noteikts, ka dzīvnieku īpašniekiem vai turētājiem ir pienākums nodrošināt suņu, kaķu un mājas (istabas) sesku vakcināciju pret trakumsērgu. Līdz šim bija noteikts, ka dzīvniekus pret trakumsērgu vakcinē reizi gadā. Savukārt jaunās prasības paredz, ka vakcināciju pret trakumsērgu praktizējošs veterinārārsts izdara saskaņā ar vakcīnas ražotāja veterināro zāļu lietošanas instrukcijā noteikto kārtību, izsniedzot Eiropas Savienības mājas (istabas) dzīvnieka pasi vai vakcinācijas apliecību.

Izmaiņas Ministru kabineta (MK) 2010. gada 23. februāra noteikumos Nr. 178 "Trakumsērgas profilakses un apkarošanas kārtība" stāsies spēkā pēc to publicēšanas oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" tīmekļa vietnē www.vestnesis.lv. Plašāka informācija par noteikumiem pieejama MK mājas lapā: saite

 

30.08.2013, 10:31AS "GE Money banka" klientiem jāmaina bankas konti
AS

Lauku atbalsta dienests (LAD) informē klientus par nepieciešamību mainīt AS "GE Money bankas" kontus, jo banka pārtrauc savu darbību Latvijā. Tā turpinās klientu apkalpošanu tikai līdz šā gada 20.septembrim (ieskaitot).

Lai LAD varētu saviem klientiem izmaksāt finanšu līdzekļus, laicīgi jāatver konts citā bankā, par to jāinformē LAD, iesniedzot personīgi vai elektroniski ar elektronisko parakstu parakstītu iesniegumu par konta maiņu.

Sīkāk par GE Money bankas darbības pārtraukšanu informāciju var lasīt šeit: http://www.gemoneybank.lv/lv/par-mums/jaunumi/klientiem/gemb-several-portfolios-citadele/

Sīkāk par LAD klientu datu izmaiņām informāciju var lasīt LAD mājaslapā www.lad.gov.lv izvēlnē "LAD klientu reģistrācija".

 

30.08.2013, 10:26Tuvojas laiks, kad jābūt apstrādātai kadastrā esošajai lauksaimniecības zemei
Tuvojas laiks, kad jābūt apstrādātai kadastrā esošajai lauksaimniecības zemei

Lauku atbalsta dienests (LAD) atgādina, ka līdz šā gada 1.septembrim ir jāapstrādā 70% no kadastrā esošās lauksaimniecībā izmantojamās zemes, lai lauksaimniecībā izmantojamā zeme tiktu uzskatīta par apstrādātu. Līdz šim lauksaimniecībā izmantojamo zemi uzskatīja par koptu, ja tika apstrādāti tikai 30% no visas minētās zemes platības. Šī prasība tiek piemērota nekustamā īpašuma nodokļa aprēķinam.

Lasīt vairāk...
22.08.2013, 20:29Svarīga informācija par subsīdijām
Svarīga informācija par subsīdijām

Subsīdiju pretendentiem līdz 2013. gada 1. septembrim jāiesniedz pieteikums un darījumus apliecinoši dokumenti/to kopsavilkums kontroles institūcijā.  Pieteikšanās  LADā no 01.10.2013.-01.11.2013. ATBALSTS DAŽĀDĀS SHĒMĀS, SHĒMAS.

19.08.2013, 09:22„Bēbīšu spartakiādē” Vārkavā piedalījās vairāk kā 50 bērnu
„Bēbīšu spartakiādē” Vārkavā piedalījās vairāk kā 50 bērnu

17.augustā Vārkavas pamatskolas jauno stadionu pieskandināja bērnu balsis - te notika Sorosa fonda Latvija projekta „Skola mazam un lielam” jauniešu studijas organizētā „Bēbīšu spartakiāde”. Uz spartakiādi tika aicināti bērni vecumā no nulles līdz septiņiem gadiem. Kopā ar viņiem uz intriģējošo pasākumu devās vecākie brāļi, māsas, vecāki, vecvecāki un citi mazo sportistu līdzjutēji. Ierodoties uz pasākumu, mazuļus sagaidīja nerātnās Mikipeles un Ezis (jauniešu studijas dalībnieces Guna Stubure, Elīna Cimbolineca un Inta Gavare). Katrs spartakiādes dalībnieks tika piereģistrēts un saņēma savu starta numuru. Mazos censoņus startam sadalīja vecuma grupās: no 0 līdz 3 gadiem (visvairāk pārstāvētā dalībnieku grupa), no 3 līdz 7 gadiem. Tika dota iespēja startēt arī līdzjutējiem vecuma grupās no 7 līdz 11 gadiem, no 11 līdz 16 gadiem un no 16 līdz 99 gadiem.

Lasīt vairāk...
13.08.2013, 13:41Izskanējuši Vārkavas novada svētki
Izskanējuši Vārkavas novada svētki

Trīs dienas, piedāvājot daudzveidīgu programmu visām paaudzēm, ilga Vārkavas novada svētki. Svētku sajūtu jau nedēļas vidū lieliski uzbūra oriģinālās svētku dekorācijas - pie Vecvārkavas norādēm parādījās izpušķoti siena ruloni un svētku reklāma. Arī laikapstākļi svinētājus bija saudzējuši – lai arī lietus mākoņi ap Vecvārkavu riņķoja nemitīgi – tie savu varēšanu parādīja tikai sestdienas naktī, zaļumballes laikā.

Lasīt vairāk...
13.08.2013, 12:0220.augustā plkst.14.30 Vecvārkavā notiks seminārs par pilsoniskās sabiedrības stiprināšanu

 

 

 

 

 

 

Vēl nesen demokrātija nozīmēja vārda, uzskatu, pulcēšanās un preses brīvību, iedzīvotāju tiesības vēlēt, pašu pārvaldības procesu atstājot politiķu rokās. Modernu demokrātiju raksturo augsts pilsoniskās līdzdalības līmenis un attīstīta politiskā kultūra”. (S.Āboltiņa)

21.gadsimtā jāattīstās jaunai, interaktīvai komunikācijai starp valsts pārvaldes institūcijām un sabiedrību. Iedzīvotāju iesaistīšana dod svarīgu ieguldījumu demokrātijā, jo līdzdalība ir aktīva pilsoņu izpausme.

Lasīt vairāk...
06.08.2013, 12:24INFORMĀCIJA IEDZĪVOTAJIEM par rīcību iespējamās pārvades gāzesvada avārijas gadījumā un veicamajiem aizsardzības pasākumiem
INFORMĀCIJA IEDZĪVOTAJIEM par rīcību iespējamās pārvades gāzesvada avārijas gadījumā un veicamajiem aizsardzības pasākumiem

Cienījamie iedzīvotāji! Īstenojot Latvijas Republikas Ministru kabineta 05.12.2006. noteikumu Nr.982 „Enerģētikas infrastruktūras objektu aizsargjoslu noteikšanas metodika" prasības, akciju sabiedrība "1.atvijas Gāze" sniedz informāciju par rīcību iespējamās pārvades gāzesvada avārijas gadījumā un veicamajiem aizsardzības pasākumiem.

 

Lasīt vairāk...
06.08.2013, 12:21INFORMĀCIJA par pārvades gāzesvadu un to objektu aizsargjoslām, saimnieciskās darbības ierobežojumiem aizsargjoslās
INFORMĀCIJA par pārvades gāzesvadu un to objektu aizsargjoslām, saimnieciskās darbības ierobežojumiem aizsargjoslās

Saskaņā ar Aizsargjoslu likumu pārvades gāzesvadiem ir noteiktas ekspluatācijas un drošības aizsargjoslas. Ekspluatācijas aizsargjoslu galvenais uzdevums ir nodrošināt pārvades gāzesvada efektīvu un drošu ekspluatāciju un attīstības iespējas. Savukārt drošības aizsargjoslu galvenais uzdevums ir nodrošināt vides un cilvēku drošību šo objektu ekspluatācijas laikā un iespējamo avāriju gadījumā, kā arī pašu objektu un to tuvumā esošo objektu drošību.

 

Lasīt vairāk...
31.07.2013, 11:29ATGĀDINĀJUMS
ATGĀDINĀJUMS

Mīļie vecāki! Atgādinām, ka Vārkavas pamatskolas pirmsskolas izglītības grupa darbu atsāk no š.g. 1.augusta. Grupiņas darba laiks no plkst.8.00 - 18.30. Būsiet atkal mīļi gaidīti mūsu pulkā!

 

                              Vārkavas pamatskolas direktore Skaidrīte Medne                                                           

30.07.2013, 09:13Top "Ozolupes" jaunais numurs
Top

Top Vārkavas novada pašvaldības informatīvā izdevuma "Ozolupe" augusta numurs. Materiālus lūdzam iesūtīt līdz š.g. 7.augusta plkst.16.30 uz e-pasta adresi varkavas.novads@inbox.lv, mob.tālrunis precizējumiem 26611934. Avīze pie iedzīvotājiem nonāks no 14.-16.augustam.

26.07.2013, 22:02Sapulce bioloģiskajiem zemniekiem
Sapulce bioloģiskajiem zemniekiem

30. jūlijā plkst.10.00 Rožkalnu KN notiks bioloģisko zemnieku sapulce. Darba kārtībā:
1. Izmaiņas bioloģiskā piena iepirkšanā.
2. Jaunumi bioloģiskajā saimniekošanā 2014. gadā.
3. Pašreizējās aktualitātes.
Lektore: Ruta Norkārkle.

 

24.07.2013, 09:55Vakances
Vakances

Vārkavas novada dome izsludina atkārtotu kandidātu pieteikšanos uz patstāvīgo komisiju locekļu amatiem:

Administratīvajā komisijā;

Dzīvokļu jautājumu komisijā.

Pretendentu dokumentus (motivētu pieteikumu un CV) lūdzam līdz 2013. gada 31. jūlija plkst. 16:00 iesniegt Vārkavas novada domē Skolas ielā 5, Vecvārkavā, Upmalas pagasts, Vārkavas novads, LV-5335 vai sūtīt pa e-pastu:dome@varkava.lv, tālr. 28239646.

 

24.07.2013, 09:52Vārkavas novada dome izsludina atkārtotu kandidātu pieteikšanos uz Vārkavas novada vēlēšanu komisijas locekļa amatu
Vārkavas novada dome izsludina atkārtotu kandidātu pieteikšanos uz Vārkavas novada vēlēšanu komisijas locekļa amatu

Pieteikumā jānorāda vēlēšanu komisijas locekļa kandidāta vārds, uzvārds, personas kods, dzīvesvietas adrese, darbavieta un profesija (nodarbošanās), ziņas par piedalīšanos vēlēšanu sagatavošanā un sarīkošanā agrāk. Pieteikumam pievienojams katra kandidāta rakstveida paziņojums, ka viņš piekrīt savas kandidatūras pieteikšanai un savu personas datu apstrādei, kas veicama saskaņā ar šā likuma prasībām.

Pieteikumus lūdzam līdz 2013. gada 31. jūlija plkst. 16:00 iesniegt Vārkavas novada domē Skolas ielā 5, Vecvārkavā, Upmalas pagasts, Vārkavas novads, LV-5335, tālr. 28239646.

Tiesības izvirzīt un pieteikt savu pārstāvi novada vēlēšanu komisijā ir:

1)    reģistrētajām politiskajām organizācijām (partijām) vai to apvienībām;

2)    ne mazāk kā 10 balsstiesīgiem Latvijas pilsoņiem (turpmāk – vēlētāju grupa);

3)    Vārkavas novada Domes deputātiem.

Par vēlēšanu komisijas locekli var pieteikt ikvienu vēlētāju:

1)    kurš prot latviešu valodu;

2)    kuram ir vismaz vispārējā vidējā izglītība;

3)    kurš nav pieteikts par deputāta kandidātu vai nav kandidātu saraksta iesniedzējs;

4)    kurš nav Eiropas Parlamenta, Saeimas vai Vārkavas novada domes deputāts;

5)    kurš nav citas vēlēšanu komisijas loceklis vai citas iecirkņa komisijas loceklis.

 

Ja kandidātu izvirza politiskā organizācija (partija) vai politisko organizāciju (partiju) apvienība, pieteikumam pievienojams arī izraksts no tās vadības institūcijas lēmuma. 

Ja kandidātu izvirza vēlētāju grupa, pieteikums jāparaksta katram vēlētājam, norādot savu vārdu, uzvārdu, personas kodu un dzīvesvietas adresi.

Pieteikuma veidlapas paraugs pieejams interneta mājaslapā www.varkava.lv vai Vārkavas novada domē un pagastu pārvaldēs.

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 

16.07.2013, 20:25Biedrība „Vārkavas novada pensionāri” īsteno projektu „Dzīves kausu rokā ņemam – Vārkavā" un aicina novada iedzīvotājus tajā aktīvi iesaistīties

 

 

 

 

 

 

 

Vārkavas novada aktīvo senioru devīze ir tāda, ka viņi vēlas ne dzīvei piešķirt gadus, bet gluži otrādi – gadiem piešķirt dzīvi. Apliecinājums šiem vārdiem ir kārtējā iecere, kas ir pāraugusi projektā un šobrīd aktīvi tiek īstenota – no šī gada 1.jūnija līdz 2015.gada maija beigām dažādām Vārkavas novada iedzīvotāju grupām (priekšroku dodot, protams, novada senioriem, pensionāriem, jaunajām ģimenēm un invalīdiem, kā arī pārējiem novada iedzīvotājiem - it īpaši nodarbību apmeklējumā) būs iespēja bez maksas saņemt  psihologa konsultācijas, apmeklēt aromterapijas, veselīga dzīvesveida, fizioterapeita un citu speciālistu lekcijas, izmantot masiera pakalpojumus; šī gada 10., 11. augustā notiks pieredzes apmaiņas brauciens uz Igauniju, 2014.gadā sadraudzības valstu kolektīvi viesosies Vārkavas novadā, un šīs vizītes saistībā būs vairāki izbraukuma koncerti pa novada apdzīvotajām vietām. Koncertus sniegs Vārkavas novada mākslinieciskās pašdarbības un viesu kolektīvi. Ar šo projektu tā īstenotāji centīsies veicināt novada iedzīvotāju iekļaušanos sabiedriskajos procesos, tālākizglītību, veselības uzlabošanu un radīs lielisku  iespēju ikvienam krāt zināšanas un skaisti nodzīvot mūžu.

 

Lasīt vairāk...
10.07.2013, 08:51Vakances
Vakances

Vārkavas novada pašvaldības dome izsludina kandidātu pieteikšanos uz komisiju locekļu amatiem:

          Administratīvajā komisijā;

          Dzīvokļu jautājumu komisijā.

Pretendentu dokumentus (motivētu pieteikumu un CV) lūdzam līdz 2013. gada 18. jūlija plkst. 10.00 iesniegt Vārkavas novada pašvaldības domē Skolas ielā 5, Vecvārkavā, Upmalas pagasts, Vārkavas novads, LV-5335 vai sūtīt pa e-pastu: dome@varkava.lv, Tālr. 28239646.

                             Vārkavas novada vēlēšanu komisijā;

Pieteikumā jānorāda vēlēšanu komisijas locekļa kandidāta vārds, uzvārds, personas kods, dzīvesvietas adrese, darbavieta un profesija (nodarbošanās), ziņas par piedalīšanos vēlēšanu sagatavošanā un sarīkošanā agrāk. Pieteikumam pievienojams katra kandidāta rakstveida paziņojums, ka viņš piekrīt savas kandidatūras pieteikšanai un savu personas datu apstrādei, kas veicama saskaņā ar šā likuma prasībām.

Pieteikumus lūdzam līdz 2013. gada 18. jūlija plkst. 10.00 iesniegt Vārkavas novada pašvaldības domē Skolas ielā 5, Vecvārkavā, Upmalas pagasts, Vārkavas novads, LV-5335, Tālr. 28239646.

Tiesības izvirzīt un pieteikt savu pārstāvi novada vēlēšanu komisijā ir:

1)    reģistrētajām politiskajām organizācijām (partijām) vai to apvienībām;

2)    ne mazāk kā 10 balsstiesīgiem Latvijas pilsoņiem (turpmāk – vēlētāju grupa);

3)    Vārkavas novada pašvaldības domes deputātiem.

Par vēlēšanu komisijas locekli var pieteikt ikvienu vēlētāju:

1)    kurš prot latviešu valodu;

2)    kuram ir vismaz vispārējā vidējā izglītība;

3)    kurš nav pieteikts par deputāta kandidātu vai nav kandidātu saraksta iesniedzējs;

4)  kurš nav Eiropas Parlamenta, Saeimas vai Vārkavas novada pašvaldības domes deputāts;

5)    kurš nav citas vēlēšanu komisijas loceklis vai citas iecirkņa komisijas loceklis.

Ja kandidātu izvirza politiskā organizācija (partija) vai politisko organizāciju (partiju) apvienība, pieteikumam pievienojams arī izraksts no tās vadības institūcijas lēmuma. 

Ja kandidātu izvirza vēlētāju grupa, pieteikums jāparaksta katram vēlētājam, norādot savu vārdu, uzvārdu, personas kodu un dzīvesvietas adresi.

Pieteikuma VEIDLAPA, kā arī tā pieejama Vārkavas novada pašvaldības domē un pagastu pārvaldēs.  

 

28.06.2013, 09:277.jūlijā izkārsim Latvijas valsts karogu!
7.jūlijā izkārsim Latvijas valsts karogu!

Lai akcentētu Dziesmu un deju svētku nacionālo un starptautisko nozīmību un lai izrādītu godu Svētku dalībniekiem, atbalstītājiem un svētku rīkotājiem pašvaldībās - lūdzam, cienījamie Vārkavas novada iedzīvotāji, atbalstīt un piedalīties sociālajā akcijā - svētku noslēguma dienā - 2013.gada 7.jūlijā - izkārt Latvijas valsts karogu!

04.07.2013, 08:56Iedzīvotāju zināšanai!
Iedzīvotāju zināšanai!

Vārkavas novada dzimtsarakstu nodaļas vadītāja Antoņina Rusiņa no 15.07.2013.- 05.08.2013 atradīsies atvaļinājumā.

Dzimšanas un miršanas reģistrāciju varēsiet veikt Preiļu novada vai jebkurā citā dzimtsarakstu nodaļā.

 

02.07.2013, 11:12Sirsnīgi un skanīgi uz Dziesmusvētkiem pavadīta vidējās paaudzes deju kopa „Vanagi”
Sirsnīgi un skanīgi uz Dziesmusvētkiem pavadīta vidējās paaudzes deju kopa „Vanagi”

1.jūlija pievakarē ar akordeona skaņām, dejām, svinīgām, nopietnām un ne tik nopietnām runām un sarūpētiem gardumiem uz Rīgu pavadīts vienīgais Vārkavas novada kolektīvs, kas ar milzīgu darbu un lielisku rezultātu šī gada tautas deju kolektīvu skatē (E kvalitātes grupā iegūti 40,3 punkti un I pakāpes diploms) nopelnīja ceļazīmi uz  XXV Vispārējiem latviešu Dziesmu un XV Deju svētkiem Rīgā. Deju kopa savas 10 gadu pastāvēšanas laikā uz Dziesmusvētkiem dodas otrreiz – pirmoreiz tas notika 2008.gadā.

Lasīt vairāk...
29.06.2013, 11:48Vārkavas novada jaunieti! Izsaki savu viedokli!
Vārkavas novada jaunieti! Izsaki savu viedokli!

Lai plānotu, kā organizēt darbu ar jauniešiem (13-25 gadi), Vārkavas novada pašvaldība lūdz Tavu viedokli. Aptauju var aizpildīt šajā adresē:http://www.visidati.lv/aptauja/853243866/1/

 

Kultūras pasākumu organizators - jaunatnes lietu speciālists M.Rukmanis

Pēdējo reizi izmaiņas veiktas: 23.07.2019 15:39:32

Vārkavas novada pašvaldības dome
Izstrādāts SIA "DATATEKS", 2010
wheat

Kontaktinformācija
Tālrunis: 65329632
E-pasts: dome [et] varkava.lv
Atbildīgais par mājas lapas saturu: Eva Kondavniece
Tālrunis: 20385972

Jūsu jautājums / ieteikums domei
Aptauja

Neviena aptauja nav aktīva.


Aptauju arhīvs »