Vārkavas novada informatīvais portāls
Vārda dienas 16.04.2021 14:11
Mintauts, Alfs, Bernadeta
Dienas teikums

Pat viss tas zemākais grib kļūt augstāks, nekā viņš ir. Šī griba ir visas cilvēces attīstības pamata spēks . /J. Poruks/

23.01.2013, 10:22Vārkavā atklāts kalns ziemas priekiem
Vārkavā atklāts kalns ziemas priekiem

17.janvāra pēcpusdienā pie Vārkavas pamatskolas valdīja liela rosība. Te pulcējās pamatskolas skolēni, pedagogi, darbinieki, skolēnu vecāki un vecvecāki. Un teju visiem līdzi bija paņemtas ragaviņas vai kāds cits šļūcamrīks, jo todien tika atklāts kalns, par kura rašanos jaunā vārkaviešu paaudze ir sacerējusi teiku: tajos senajos laikos, kad Latvija vēl nebija iepazinusi dižķibeli, pie skolas kreisā sāna pletās plašs bioloģiskais izmēginājuma lauks.

Lasīt vairāk...
22.01.2013, 13:27Vakance (aktuāla līdz 29.01.2013)
Vakance (aktuāla līdz 29.01.2013)

Vārkavas novada dome aicina pieteikties vakantajam LIETVEŽA amatam (uz nenoteiktu laiku). Galvenie darba pienākumi, prasības un informācija pretendentiem (-ēm).

16.01.2013, 14:11Vārkavas novada pašvaldība piedalās "Ēnu dienā 2013"
Vārkavas novada pašvaldība piedalās

Ēnu diena ir pasaulē populāra karjeras izglītības akcija, kuras laikā skolēni apmeklē kādu darba vietu un 4 – 6 stundu garumā vēro interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienu. Latvijas Ēnu diena ir biznesa izglītības biedrības Junior Achievement – Young Enterprise Latvija (JA-YE Latvija) reģistrēta preču zīme. Ēnu dienas akcijas mērķis ir iepazīstināt skolēnus ar dažādu profesiju un nozaru prasībām, lai palīdzētu jauniešiem izvēlēties profesiju un atbilstoši sagatavotos darba tirgum, kā arī demonstrētu saistību starp izglītību un karjeru, rosinot skolēnus nopietni pievērsties mācībām. Veidojot sadarbību starp skolu, sabiedrību un darba vidi, akcija sekmē jauniešu integrāciju sabiedrībā un darba tirgū nākotnē.

         Vārkavas novada pašvaldība šajā akcijā piedalās otro gadu. Pērn skolēnu atsaucība bija  liela - kopumā pašvaldības iestāžu darbiniekus "ēnoja" 51 "ēna". Šogad Vārkavas novada pašvaldība skolēniem piedāvā kļūt par "ēnu" novada pašvaldības domes priekšsēdētājai, pašvaldības izpilddirektoram, Komunālās saimniecības vadītājam, Sociālā dienesta vadītājai, Kultūras centra vadītājai, projektu vadītājai, bāriņtiesas priekšsēdētājai, Vārkavas pagasta pārvaldes vadītājai, Rožkalnu pagasta pārvaldes vadītājai, Vārkavas vidusskolas direktorei, Vārkavas pamatskolas direktorei, Rimicānu PII vadītājai, Vārkavas novada sporta skolas direktoram, informācijas un atbalsta centra "Vanagi" vadītājai, ģimenes ārstei, psiholoģei, sabiedrisko attiecību speciālistei. Vairāk par šo akciju lasiet šeit.

16.01.2013, 09:43Aicinām pieteikties dalībai projekta Tematiskie ciemi aktivitātēs
Aicinām pieteikties dalībai projekta Tematiskie ciemi aktivitātēs

Latgales plānošanas reģions ir izsludinājis pieteikšanos projekta „Tematiskie ciemi” aktivitātēm un lūdz interesentus savus pieteikumus (aizpildītu pievienoto tabulu) iesūtīt uz e-pasta adresi kristine.ivanova@latgale.lv līdz 2013.gada 22.janvārim.
Latgales plānošanas reģions sadarbībā ar Radvilišķu rajona pašvaldības administrāciju ir uzsācis Latvijas- Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas projekta LLIV-306 „Tematiskā biznesa attīstīšana un Tematisko ciemu komandu iespēju paplašināšana Latgales un Radvilišķu reģionos, akronīms Tematiskie ciemi” īstenošanu. Projekta galvenais mērķis ir veicināt ekonomisko un sociālo attīstību pārrobežu līmenī- paplašinot tematisko ciemu biznesa ideju, kas balstās uz tradicionālām aktivitātēm; attīstīt uzņēmējdarbības un darba tirgu, uzlabot dzīves apstākļus, paaugstināt iedzīvotāju kapacitāti un reģiona pievilcību. Projekta aktivitātes galvenokārt ir vērstas uz lauku teritoriju un ciemu iedzīvotāju kapacitātes celšanu un redzesloka paplašināšanu.

 
Informāciju sagatavoja: projekta Tematiskie ciemi vadītāja
Kristīne Ivanova, Latgales plānošanas reģions, +37126461457
Kristine.ivanova@latgale.lv.

 

14.01.2013, 14:09Par atkritumu savākšanas un izvešanas līgumiem juridiskajām personām
Par atkritumu savākšanas un izvešanas līgumiem juridiskajām personām

Juridiskās personas, kurām jādodas slēgt līgumus par atkritumu savākšanu un izvešanu uz Preiļiem, SIA  "Preiļu saimnieks" birojā ( Liepu ielā 2), iesakām vispirms sazināties ar šī uzņēmuma juristi, tālr.65381126, mob.tālr. 26595354 (Līga Bruzgule), lai izvairītos no situācijas, ka viņa ir izbraukumā un savā darbavietā nav sastopama. Slēdzot līgumu, līdzi jābūt zemnieku saimniecības reģistrācijas apliecības kopijai!

07.01.2013, 14:47Līgumus par atkritumu savākšanu un izvešanu varēs slēgt novada lielākajās apdzīvotajās vietās
Līgumus par atkritumu savākšanu un izvešanu varēs slēgt novada lielākajās apdzīvotajās vietās

Nākamnedēļ, no  14.-18.janvārim, novada lielākajās apdzīvotajās vietās pieņems Vārkavas novada domes vides inženiere Lilita Gavare, kas ir atbildīga par atkritumu savākšanas un izvešanas līgumu slēgšanu starp SIA "Preiļu saimnieks" un privātpersonām:

 

14.janvārī no plkst.9.00 - 13.00 Arendolē, Arendoles bibliotēkā;

15.janvārī no plkst.9.00 - 13.00 Piliškās, Pilišku saieta vietā;

16.janvārī no plkst.9.00 - 13.00 Vanagos, informācijas un atbalsta centrā "Vanagi";

17.janvārī no plkst.9.00 - 13.00 Vārkavā, Vārkavas pagasta pārvaldē;

18.janvārī no plkst.9.00 - 13.00 Rimicānos, Rožkalnu pagasta pārvaldē.

Slēdzot līgumu, līdzi jābūt personu apliecinošam dokumentam. Līgumi tiek slēgti līdz 2015.gada 31.decembrim.

 

11.01.2013, 11:25Latvijas Pasts izdevis pastmarkas ar Vārkavas novada ģerboni
Latvijas Pasts izdevis pastmarkas ar Vārkavas novada ģerboni

Latvijas Pasts papildinājis pastmarku sēriju Latvijas pilsētu un novadu ģerboņi ar trim jaunām pastmarkām, kurās attēloti Vārkavas un Strenču novadu un Varakļānu pilsētas ģerboņi. Pirmās dienas zīmogošana notika 2013.gada 11.janvārī pasta centrā Sakta, Brīvības bulvārī 32, Rīgā, no plkst. 7.30 līdz 19. Pastmarku dizaina autors ir mākslinieks Ģirts Grīva.

Pastmarkā ar 0,35 Ls nominālvērtību, kas atbilst vienkāršas vēstules nosūtīšanai Latvijas teritorijā, attēlots Varakļānu pilsētas ģerbonis. Pilsēta atrodas Latgales rietumos. Varakļānu pilsētas ģerbonī attēlota lapsa un trīs ceļi. Lapsa ir Varakļānu mežu bagātību un cilvēku asprātības simbols. Trīs ceļi ģerbonī simbolizē trīs svarīgus lielceļus, kuri Varakļānos ienāk no Krustpils, Madonas un Rēzeknes puses. Pastmarku tirāža ir 100 000 eksemplāru.
Uz pastmarkas ar 0,60 Ls nominālvērtību, kas paredzēta vienkāršas vēstules nosūtīšanai uz valstīm ārpus Eiropas Savienības, attēlots Strenču novada ģerbonis. Strenču novads atrodas Latvijas ziemeļaustrumos un robežojas ar Valkas, Smiltenes, Beverīnas un Burtnieku novadiem. Strenču novada ģerboņa zilais fons simbolizē Gauju, četras horizontālās zelta svītras simbolizē pa Gauju pludinātos kokus, bet trīs zelta rombi - caur Strenčiem ejošo dzelzceļu. Pastmarku tirāža ir 100 000 eksemplāru.
Savukārt pastmarkā ar 0,98 Ls nominālvērtību, kas atbilst ierakstītas vēstules nosūtīšanai Latvijas Republikā, redzams Vārkavas novada ģerbonis. Vārkavas novads atrodas Latvijas dienvidaustrumos un robežojas ar Līvānu, Preiļu un Daugavpils novadiem. Novada ģerboņa apakšējā laukā attēlots sudraba bullis ar zelta ragiem, kas simbolizē pašaizliedzību, augstsirdību un drosmi, un mežrozītes zieds ar lapām dabiskās krāsās. Šo pastmarku tirāža ir 300 000 eksemplāru.
Kopā ar jaunajām pastmarkām izdota arī pirmās dienas aploksne un zīmogs. Aploksnē attēlota Latvijas karte, kā arī Vārkavas un Strenču novadu un Varakļānu pilsētas ģerboņi. Zīmogā atspoguļota Latvijas kontūra un novadu un pilsētas atrašanās vieta kartē.
Sēriju "Latvijas pilsētu un novadu ģerboņi" Latvijas Pasts izdod kopš 1991.gada, katru gadu papildinot to ar jaunām pastmarkām.
10.01.2013, 13:10Vārkavas novada Kultūras centram jauna vadītāja

2012.gada nogalē Vārkavas novada dome izsludināja konkursu uz Vārkavas novada Kultūras centra vadītāja vakanci. Uz to pieteicās 2 kandidāti. Pretendentu vērtēšanas komisija – Vārkavas novada domes Sociālo, izglītības un kultūras jautājumu komiteja un pašvaldības jurists - pēc pretendentu iesniegto dokumentu izvērtēšanas un intervijas ar kandidātiem nolēma, ka šim amatam vislabāk atbilst Antra Skutele (attēlā). 28.decembra pašvaldības domes sēdē viņa tika apstiprināta Vārkavas novada Kultūras centra vadītājas amatā, un savas darba gaitas mūsu pašvaldībā sāka no 2013.gada 2.janvāra. Antra Skutele ir beigusi Preiļu 1.pamatskolu, Preiļu bērnu mūzikas skolas flautas klasi, vienu gadu mācījusies Preiļu Valsts ģimnāzijā, bet tad mācības turpināja Rīgas Mūzikas internātvidusskolā, kora klasē. Šobrīd Antra ir Ekonomikas un kultūras augstskolas kultūras un vadības fakultātes 4.kursa studente. Antra ir strādājusi par viesmīli, reklāmas projektu asistenti, promoteri, prakses ietvaros - par projektu producenti, menedžeri un ārpusstundu darba organizatori;  regulāri vada pasākumus, ir ansambļa soliste. Antrai ir labas krievu un angļu valodu zināšanas, „B” kategorijas autovadītāja apliecība un labas datorprasmes MS Office lietojumprogrammās.Ģimene dzīvo Preiļos, ģimenē aug dēls.

09.01.2013, 14:28VAKANCE (aktuāla līdz 14.01.2013)
VAKANCE (aktuāla līdz 14.01.2013)

Aizsardzības ministrijas Rekrutēšanas un jaunsardzes centra (reģ.nr.90009222536) steidzami izsludina vakances uz Jaunsardzes departamenta novada nodaļas jaunsargu instruktora amatu. Darba atrašanās vietas: Preiļi, Riebiņi, Vārkava – 312. Preiļu jaunsargu vienība. Pilna slodze 40 stundas nedēļā. Lubāna, Degumnieki, Meirāni – 220. Lubānas jaunsargu vienība. Pilna slodze 40 stundas nedēļā.Galvenie darba pienākumi un prasības pretendentiem.

 

07.01.2013, 12:04Noslēdzies Preiļu reģiona novadpētniecības konkurss pagastu bibliotēkām
Noslēdzies Preiļu reģiona novadpētniecības konkurss pagastu bibliotēkām

Preiļu Galvenā bibliotēka 2012.gadā izsludināja profesionālo konkursu "Labākā pagasta bibliotēka novadpētniecības darbā". Decembra nogalē kļuva zināmi konkursa vērtēšanas rezultāti: par tā laureātēm kļuva arī 3 mūsu novada bibliotēkas - Upmalas bibliotēka – par oriģinālu pieeju kultūrvēsturisko materiālu ekspozīcijas veidošanā; Arendoles bibliotēka – par ikgadējo novadnieku saietu organizēšanu un Vanagu bibliotēka – par sistemātisku novadpētniecības darbu! Apsveicam bibliotekāres Aldu Upenieci, Mariju Salceviču un Anastasiju Vaivodi ar šo sasniegumu, kā arī pateicamies visām novada bibliotēkām un bibliotekārēm par ieguldīto darbu, piedaloties šajā konkursā! Aplūkot visus konkursantus un iepazīties ar konkursa rezultātiem var šeit.

07.01.2013, 13:17Piedāvā dīzeļģeneratorus
Piedāvā dīzeļģeneratorus

SIA "Jumis-HB" aprēķinās uzstādīs un pieslēgs jums nepieciešamās jaudas dīzeļģeneratoru, kurš ir vajadzīgs Jums, kurš bez Jūsu starpniecības automātiski ieslēgsies un nodrošinās Jūsu māju/viesnīcu/saimniecību ar elektroenerģiju ārējā elektrotīkla avārijas gadījumā.http://www.jumis-hb.lv mājas lapā katrs var iepazīties ar piedāvātajiem pakalpojumiem.Kā izgatavotājrūpnīcas pārstāvis SIA "Jumis-HB" piedāvā Eiropas kvalitātes dīzeļģeneratorus par pieejamām cenām. Zvaniet mums: 371 20226218 vai rakstiet: deniss.mamikins@jumis-hb.com 

04.01.2013, 13:49

Kā jau iepriekš tika informēts, turpmāk Vārkavas novada pašvaldībā sadzīves atkritumus savāks un izvedīs SIA „Preiļu saimnieks”. No š.g. 4.janvāra novada iedzīvotāji var slēgt līgumus ar šo uzņēmumu: juridiskajām personām līgumi jādodas slēgt uz SIA „Preiļu saimnieks” biroju Preiļos, Liepu ielā 2 (tālr. 65381152).

Ar privātpersonu līgumu slēgšanu Vārkavas novada pašvaldībā nodarbojas vides inženiere Lilita Gavare ik darba dienu Skolas ielā 5, Vecvārkavā, 2.stāvā (tālr.27089606 vai 29328742), kā arī nākamnedēļ šī atbildīgā darbiniece dosies uz novada lielākajām apdzīvotajām vietām, par ko iedzīvotāji tiks informēti atsevišķi. Līgumi jānoslēdz līdz š.g. 31.janvārim. Privātpersonām tiek piedāvāti 4 veidu līgumi:

 

jauna konteinera (0,24 m³) iegāde (Ls 27˟) un atkritumu izvešana Ls 2,88/mēn.;

 

jauna konteinera (0,24 m³) noma (Ls 3,33/mēn.) un atkritumu izvešana Ls 2,88/mēn.;

 

veco (pašreizējo) konteineru (0,24 m³) iegāde (Ls 12,10) un atkritumu izvešana Ls 2,88/mēn.;

 

veco (pašreizējo) konteineru (0,24 m³) noma (Ls 0,48/mēn.) un atkritumu izvešana Ls 2,88/mēn.

 

(˟Visas cenas norādītas ar PVN.) Iedzīvotāji, kuriem pašreiz konteineri ir lielāki par 0,24 m³, jāgriežas SIA „Preiļu saimnieks” birojā.

 

Jūs varat izvēlēties, kurš līgums Jums ir vispiemērotākais, līguma noslēgšanas brīdī Jums nepieciešams personas apliecinošs dokuments.Sadzīves atkritumu izvešana notiks vienreiz mēnesī, mēneša 3.vai 4.ceturtdienā (izvešanas grafiks tiks pievienots līgumam). Rēķinu klienti varēs saņemt e-pastā, par šo iespēju ir jāraksta iesniegums SIA „Preiļu saimnieks” namu pārvaldē Preiļos, N.Rancāna ielā 3a (darba laiks p.,o.,t.,c.,p. no plkst.8.30 – 17.30, pusdienu pārtraukums no 13.00 – 14.00). (Apsveriet, vai Jums būs nepieciešams šis elektroniskais rēķins, ja līgumā jau būs norādīta precīza maksājuma summa.) Arī samaksāt par atkritumu izvešanu varēs vai nu pie Lilitas Gavares, vai internetbankā, bankā (rekvizīti būs norādīti līgumā), vai šajā augstāk minētajā namu pārvaldē. Līgumi tiek slēgti līdz 2015.gada 31.decembrim. 

04.01.2013, 10:25Vecvārkavā atkal būs mobilais mamogrāfs
Vecvārkavā atkal būs mobilais mamogrāfs

Mobilais mamogrāfs Vecvārkavā, Skolas ielā 5 (stāvlaukumā pie pils), darbosies 21., 22. februārī un 25., 26.aprīlī. Par mobilā mamogrāfa izbraukuma grafiku interesēties, kā arī pierakstīties pa tālruni 67142840, 27866655 (Diagnostikas centra reģistratūra) vai e-pastu info@mamografija.lv.

04.01.2013, 10:15VAKANCE (aktuāla līdz 21.01.2013)
VAKANCE (aktuāla līdz 21.01.2013)

Vārkavas novada dome Eiropas Sociālā fonda līdzfinansētā projekta „Speciālistu piesaiste Vārkavas novada pašvaldībā" ietvaros, vienošanās Nr. 1DP/1.5.3.1.0/11/IPIA/VRAA/012/127, konkursa kārtībā aicina pieteikties šādu speciālistu: SOCIĀLAIS DARBINIEKS (profesijas klasifikatora kods – 263501). Darba vieta Vārkavas novada pašvaldības Sociālais dienests, adrese: Kovaļevsku iela 4, Vārkava, Vārkavas pagasts, Vārkavas novads. Galvenie darba pienākumi un prasības pretendentiem.

02.01.2013, 15:56Vārkavas pamatskola aicina pirmsskolas vecuma bērnus uz nodarbībām!
Vārkavas pamatskola aicina pirmsskolas vecuma bērnus uz nodarbībām!

Vārkavas pamatskola Sorosa fonda - Latvija projekta "Skola mazam un lielam" ietvaros aicina Vārkavas novada pirmsskolas vecuma bērnus uz koriģējošās vingrošanas, mūzikas studijas un svešvalodas (angļu valoda) nodarbībām! Pirmā tikšanās ar vecākiem, pirmsskolēniem un nodarbību vadītājiem notika jau š.g. 2.janvārī, tajā tika apspriesta nodarbību norise un citi svarīgi jautājumi. (Vārkavas pamatskola atvainojas, ka svētku dēļ nevarēja šo informāciju izplatīt laicīgi!) Taču jūs vēl neko neesat nokavējuši - interesējieties pa tālr.29288632, kā arī sekojiet informācijai pašvaldības informatīvajā portālā, kur tiks publicēta visa nepieciešamā informācija par šīm nodarbībām. Būsiet mīļi gaidīti!

02.01.2013, 11:064.janvārī Ziemassvētku pasākums Vārkavas vidusskolā NENOTIKS!
4.janvārī Ziemassvētku pasākums Vārkavas vidusskolā NENOTIKS!

Kā zināms, š.g. 21.decembrī nopietnas tehniskas kļūmes dēļ nenotika Ziemassvētku pasākums Vārkavas vidusskolas 7.-12.klases skolēniem. Izglītības iestādes kolektīvs, skolēni un viņu vecāki nolēma, ka pasākumu pārcels uz  2013.gada 4.janvārī, taču svētku nedēļas laikā vairums vidusskolēnu un vecāku šo lēmumu pārskatīja un secināja, ka 4.janvārī pulcēties uz eglītes pasākumu nav lietderīgi. Vienošanās par turpmākajiem plāniem notiks š.g. 7.janvārī skolēnu parlamenta sēdē.

 

                      Skolēnu parlamenta prezidente Zane Gavare, 12.klases kolektīvs un vecāki

21.12.2012, 08:58Noslēdzies iepirkums par sadzīves atkritumu savākšanu un izvešanu
Noslēdzies iepirkums par sadzīves atkritumu savākšanu un izvešanu

18.decembrī veiksmīgi noslēdzās iepirkums par sadzīves atkritumu savākšanu un izvešanu Vārkavas novadā. Līguma slēgšanas tiesības tika piešķirtas SIA „Preiļu saimnieks”. Vārkavas novada pašvaldība šajās dienās jau ir slēgusi līgumu ar šo uzņēmumu, ar novada iedzīvotājiem uzņēmums līgumus slēgs līdz 2013.gada 31.janvārim. Atkritumu savākšanas un izvešanas cena par 1 m³ būs Ls 11,98 (ar PVN).Tālr. informācijai: 29420721 vai 65307086 (atkritumu apsaimniekošanas daļas vadītāja Vineta Igolniece).

20.12.2012, 09:18Rimicānu PII kolektīvs sveic gada sirsnīgākajos svētkos
Rimicānu PII kolektīvs sveic gada sirsnīgākajos svētkos

Ar gaišām domām un mirdzošām svecīšu liesmiņām Adventes vainagā esam ceļā uz pašiem sirsnīgākajiem un mīļākajiem svētkiem – Ziemassvētkiem. Ikviena sirds jūtas pacilāta, savāda nemiera pilna. Arī Rimicānu pirmsskolas izglītības iestādes un filiāles „Vanadziņi” saimei gatavošanās Ziemassvētkiem ir īstas rūķu dienas, tas ir kā svētku priekšdarbu virpulis – bērni, skolotājas, skolotāju palīgi kopīgiem spēkiem darina telpu rotājumus, ielūgumus, dāvaniņas vecākiem, katru pirmdienu grupiņās „Zīļuks”, „Sprīdītis” un „Vanadziņi” tiek iedegtas svecītes Adventes vainagā, kā arī tiek gatavoti priekšnesumi, kuri priecēs vecākus un ciemiņus Ziemassvētku eglītes pasākumos 20. decembrī Rimicānu PII un 21.decembrī filiālē „Vanadziņi”. Ziemassvētku un gadu mijas laikā gribas atcerēties labākās, vērtīgākās aizejošā gada dienas. Neizsakāmi liels prieks bija, kad uzzinājām, ka esam to desmit bērnudārzu skaitā, kuri uzvarēja projektu konkursā „Nāk draugi izkrāsot bērnību”. Kaut gan viss prasīja daudz pūļu un darba gan no iestādes darbiniekiem, vecākiem un sabiedriskā darba veicējiem, tomēr tas ir vislielākais gandarījums par grupiņu „Zīļuks” un „Sprīdītis” izremontētajām brīnišķīgajām un mājīgajām telpām. Ne tikai mūsu mazos ķiparus, iestādes darbiniekus un vecākus, bet arī ciemiņus priecē pirmsskolas skolotāju Evitas Jaudzemas un Annas Butleres mākslinieciski noformētās sienas. Vēlreiz liels paldies visiem bērnudārza darbiniekiem, vecākiem un sabiedriskā darba veicējiem par ieguldīto darbu, kā arī Vārkavas novada domei par sniegto finansiālo atbalstu šī projekta realizēšanā! 2012.gads atmiņā paliks ar pasākumu „Rimicānu skolai – 100”, kura ietvaros tika atklāta Rimicānu apkaimes novadpētniecības ekspozīcija. Šis pasākums – neaizmirstama absolventu, bijušo kolēģu un darbinieku tikšanās, atkalredzēšanās prieks! Mēs esam Ziemassvētku un Jaunā gada gaidās. Mums katram ir iespēja atskatīties un izvērtēt, kāds bija 2012.gads. Mans novēlējums Vārkavas novada iedzīvotājiem:LAI ZIEMASSVĒTKU GAIŠUMS, MIERS UN  PRIEKS DOD SPĒKU UN VESELĪBU JAUNIEM DARBIEM 2013.GADĀ!

 
Rimicānu PII vadītāja Velta Ziemele
 
P.S. Tehniskas kļūmes dēļ šis raksts netika ievietots pašvaldības informatīvā izdevuma decembra numurā,tādēļ tagad tiek publicēts informatīvajā portālā. Ļoti atvainojos raksta autorei. (Inform.izdevuma red.)
17.12.2012, 11:59Nedēļas nogales sajūtas
Nedēļas nogales sajūtas

PUTENIS
No baltām pārslām,
no zila gaisa
vējš milzu katlā
puteni maisa.
Maisa bez pārstājas,
maisa un maisa,
vējš milzu katlā
puteni taisa.
Kad putenis gatavs,
vējš atvelk elpu,
ber puteni maisā.
Ber puteni maisā
rauj maisu gaisā.
 
 
Un tad no maisa
pār zemi kaisa,
pār kokiem kaisa,
pār zvēriem kaisa,
pār ielām kaisa,
pār namiem kaisa,
pār lieliem kaisa,
pār maziem kaisa.
Un atkal no jauna
no baltām pārslām,
no zila gaisa
vējš milzu katlā
puteni maisa.
Maisa un maisa,
un zemē kaisa.
        /J. BALTVILKS/
 

12.12.2012, 09:12Radošā darbnīca Vārkavas vidusskolā
Radošā darbnīca Vārkavas vidusskolā

14.decembrī plkst.14.00 Vārkavas vidusskolu piepildīsim ar Ziemassvētku smaržu... 3. un 8. klases vecāki ielūdz uz radošo darbnīcu vecākiem kopā ar bērniem - cepsim piparkūkas. Mīkla jau būs sagatavota! Līdzi jāņem: kāda interesanta piparkūku formiņa, priekšauts, naudiņa par mīklu, ko izdalīsim atbilstoši cilvēku skaitam. Ļoti gaidīsim!

11.12.2012, 15:31Vārkavas novada kultūras centra pasākumi 2012.gada decembrī
Vārkavas novada kultūras centra pasākumi 2012.gada decembrī

Ziemassvētku eglītes novada bērniem: 21.decembrī plkst.13.00 Vārkavas tautas namā; 28.decembrī plkst.11.00 Rožkalnu kultūras namā.

25.decembrī plkst.22.00 Rožkalnu kultūras namā Ziemassvētku balle.

27.decembrī plkst.12.00 Vārkavas tautas namā Ziemassvētku koncerts.
30.decembrī plkst.22.00 Vārkavas tautas namā Gada nogales balle – parūku karnevāls.
31.decembrī plkst.23.00 informācijas un atbalsta centrā „Vanagi” Jaungada karnevāls.
Sīkāka informācija - afišās. Būsiet ļoti gaidīti!
11.12.2012, 09:31PAZIŅOJUMS
PAZIŅOJUMS

Iedzīvotājus, kuri vēlas 2013.gadā zvejot ar tīklu Lielajā Kalupes ezerā, lūdzam pieteikties Rožkalnu pagasta pārvaldē no 02.01.2013 - 11.01.2013 pa tālruni 65229211 vai mobilo tālruni 28449248.

 
11.12.2012, 09:09SLUDINĀJUMS
SLUDINĀJUMS

Piedāvājam Ziemassvētku galdam iegādāties mājas kūpinājumus (vista, cūkgaļa). Varam nokūpināt arī Jūsu produkciju (kūpinātava atrodas Vecvārkavā). Zvaniet droši, sarunāsim! Tālr. 29175044 (LMT); 28741936 (Tele 2).

06.12.2012, 15:02Par sadzīves atkritumu savākšanu un izvešanu Vārkavas novadā
Par sadzīves atkritumu savākšanu un izvešanu Vārkavas novadā

Novembra beigās Vārkavas novada pašvaldība no vides pārvaldības un īpašumu uzturēšanas pakalpojumu  uzņēmuma SIA "L&T" saņēma vēstuli, kurā uzņēmums informē, ka dažādu iemeslu dēļ SIA "L&T" vairs nesniegs atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumus Latgales teritorijā. Līgumu ar mūsu pašvaldību uzņēmums lauzīs 2012.gada 31.decembrī.

Līdzīga satura vēstuli saņēmāt arī jūs, cienījamie Vārkavas novada iedzīvotāji, SIA "L&T" klienti, tajās par turpmāku sadzīves pakalpojumu izvešanas kārtību uzņēmums lūdza interesēties savā pašvaldībā.

Vārkavas novada pašvaldība informē, ka š.g. 4.decembrī ir izsludinājusi iepirkumu par sadzīves atkritumu savākšanu un izvešanu, un 18.decembrī notiks piedāvājumu atvēršanas atklātā sēde, kurā Vārkavas novada domes Iepirkumu komisija izvērtēs piedāvājumus - izvēlēsies atbilstošu kritērijiem un izdevīgāko, un, ja visas šīs nepieciešamās darbības noritēs bez aizķeršanās, tad nākamā gada sākumā pašvaldība un tad arī jūs, cienījamie novada iedzīvotāji, varēsiet slēgt līgumu ar jauno sadzīves atkritumu savākšanas pakalpojumu sniedzēju.

06.12.2012, 14:24Aicina biedrība "Dzintars 2007"

05.12.2012, 13:32Par asistenta pakalpojumu pašvaldībā
Par asistenta pakalpojumu pašvaldībā

Labklājības ministrija vērš uzmanību, ka ar 2013.gada 1.janvāri, pamatojoties uz Invaliditātes likuma 12.panta pirmās daļas 3.punktu, pašvaldībā pēc personas deklarētās dzīvesvietas personām ar invaliditāti ir tiesības saņemt asistenta pakalpojumu ārpus mājas aktivitāšu veikšanai. 

Lasīt vairāk...
30.11.2012, 13:55Vārkavas vidusskolas 2.klases vecāki aicina uz radošo darbnīcu!
Vārkavas vidusskolas 2.klases vecāki aicina uz radošo darbnīcu!

Piektdien, 7.decembrī plkst.14.00, Vārkavas vidusskolā norisināsies "Radošā darbnīca vecākiem kopā ar bērniem". 2.klases vecāki ielūdz tieši Jūs! Mācīsimies pagatavot telpu rotājumus un atklātnītes Ziemassvētkiem. Līdzi jāņem: tamboradata, diegi, šķēres, balts papīrs, papīra nazis, paliktnis. Ļoti gaidīsim!

30.11.2012, 08:52SLUDINĀJUMS
SLUDINĀJUMS

Zemnieku saimniecība piedāvā traucējošo koku vai to zaru drošu novākšanu saimniecības ēku, ceļu, elektrolīniju tuvumā, izmantojot rūpnieciskā alpīnisma tehniku. Veicam arī citus darbus augstumā. Zvaniet, vienosimies! Tel.: 29905432.

29.11.2012, 09:45Rimicānu PII un tās filiāles "Vanadziņi" bērni svin svētkus kopā
Rimicānu PII un tās filiāles

Kad rudens darbi bija apdarīti, pirmsskolas grupiņas „Vanadziņi” bērni gaidīja savus vecākus un ciemiņus no Rimicāniem Mārtiņdienas svinēšanai! Mārtiņbērnus sagaidīja Saimniece, aicināja visus klātesošos tikt galā ar Mārtiņdienas uzdevumiem. Tā izpildei sekoja līdzi „Mārtiņdienas gailis”. Uzdevumi bija visdažādākie- izspēlēt, izdziedāt rotaļas par čaklumu, strādīgumu. Tika pārbaudīta veiklība - pupu šķirošanā, zināšanas - dārzeņu atpazīšanā (ar tausti). Ciemiņi iemācīja jaunu rotaļu un dziesmu. Kopīgi devāmies ceļojumā pie interaktīvās tāfeles, kur neparastā veidā ar pirkstu pieskārienu vien tika lasīta ”rudens raža” un tikpat jautrā veidā tika salikts ”Mārtiņdienas gailis”. Čakli padarbojāmies un kopīgam priekam noskatījāmies multfilmu „Ābolu maiss”. Veiksmīgi tikuši galā ar visiem uzdevumiem, nopelnījām Saimnieces uzslavu un aicinājumu baudīt kopīgi sarūpēto Mārtiņdienas mielastu un kārtīgi izdejoties. Par lustīgi nosvinētu Mārtiņdienu pateicamies visiem svētku dalībniekiem! Gaidīsim Mārtiņdienu citugad!

Mārtiņbērni no pirmsskolas grupiņas „Vanadziņi” un skolotāja Natālija
Pēdējo reizi izmaiņas veiktas: 23.07.2019 15:39:32

Vārkavas novada pašvaldības dome
Izstrādāts SIA "DATATEKS", 2010
wheat

Kontaktinformācija
Tālrunis: 65329632
E-pasts: dome [et] varkava.lv
Atbildīgais par mājas lapas saturu: Eva Kondavniece
Tālrunis: 20385972

Jūsu jautājums / ieteikums domei
Aptauja

Neviena aptauja nav aktīva.


Aptauju arhīvs »